فهرست
ایگور استیماچ: کلاس بازی در حد لیگ قهرمانان بود
ایگور استیماچ: کلاس بازی در حد لیگ قهرمانان بود

ایگور استیماچ: کلاس بازی در حد لیگ قهرمانان بود

آی‌اسپورت- ایگور استیماچ سرمربی زردپوشان پس از تساوی سپاهان مقابل پرسپولیس در نشست خبر در مورد این بازی به صحبت پرداخت.


یک بازی اروپایی بود
فکر می‌کنم امروز هر دو تیم یک فوتبال زیبا را ارائه کردند. به نظرم این بازی یک بازی اروپایی بود که می‌توانیم نمونه آن را در لیگ قهرمانان مشاهده کنیم. هر دو تیم به لحاظ تاکتیکی در سطح بالایی قرار داشتند و بازی تا دقیقه 95 با هیجانات زیادی همراه بود. این چیزی است که به آن فوتبال واقعی می‌گویند و همه انتظارش را دارند. گرفتن یک امتیاز در تهران برای ما راضی‌کننده نیست، چون می‌توانستیم در این دیدار به برتری برسیم. البته بازی کردن مقابل تیم برانکو سخت است. آنها می‌توانستند ما را ببرند و تنبیه‌مان کنند. باید به بازیکنان دو تیم تبریک بگویم و تشکر ویژه‌ای از هواداران سپاهان داشته باشم که خودشان را از اصفهان به تهران رساندند تا از ما حمایت کنند.
 

سهیمه آسیا را می گیریم
ما روند روبه‌رشدی داشته‌ایم و اگر بتوانیم به همین شکل ادامه دهیم می‌توانیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاوریم. برای اینکه موفق شویم و در لیگ سروسامان بگیریم باید بتوانیم که در بازی‌های پیش رو پیروز شویم. ما نسبت به نیم‌فصل اول بهتر شده‌ایم و اکنون هر کدام از بازیکنان ما می‌دانند که در زمین باید چه کار کنند. آنها بسیار منظم و با تاکتیک در زمین حاضر می‌شوند و به نظرم پیشرفت بسیار خوبی داشته‌ایم که اگر بتوانیم این پیشرفت را ادامه دهیم می‌توانیم به هدف‌مان برسیم.
 

پرسپولیس باید الگوی ما باشد
ما در شش بازی اخیر شکست نخورده‌ایم، اما پیروز هم نشده‌ایم، در صورتی که می‌توانستیم در خیلی از این بازی‌ها پیروز باشیم، البته ما باید صبور بوده و سخت کار کنیم تا به پیروزی برسیم. من شما را یاد پرسپولیس در اوایل فصل می‌اندازم که نتیجه نمی‌گرفت، اما اکنون می‌بینیم که پرسپولیس تیم بسیار خوبی شده است. برای موفقیت باید سخت تلاش کرد و من به موفقیت سپاهان ایمان دارم. فوتبال چیزی نیست که یک شبه همه چیز را به دست بیاوریم و فقط یک نفر است که در فوتبال جادو می‌کند و او هم مسی است، اما بقیه باید تلاش کنند.


 بازیکنان پرسپولیس خلعتبری را تحریک می‌کردند
خلعتبری عصبی نبود و دوست داشت گل بزند، احساس می‌کنم بازیکنان پرسپولیس قصد تحریک او را داشتند، چرا که یک کارت زرد گرفته بود. همه اخلاق خلعتبری را می‌شناسند و تعویض او به خاطر این بود که این بازیکن را برای بازی بعد حفظ کنم.

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-02 19:30:30
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر