فهرست
میکسدزون پرسپولیس: یک‌جوری ضربه می‌زنیم که انگار قهرمانیم!
میکسدزون پرسپولیس: یک‌جوری ضربه می‌زنیم که انگار قهرمانیم!

میکسدزون پرسپولیس: یک‌جوری ضربه می‌زنیم که انگار قهرمانیم!

آی‌اسپورت- صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس را پس از توقف مقابل سپاهان می‌خوانید.
رامین رضاییان: پرسپولیس نیمه اول پرسپولیس نبود اما در نیمه دوم خودمان را پیدا کردیم اما متاسفانه گل نزدیم. البته بازی خوبی بود و تماشاگران راضی از ورزشگاه بیرون رفتند. ما باید گل بزنیم و امتیاز بگیریم و به بازی خوب 3 امتیاز نمی دهند.امید عالیشاه: شرایط نتایج به گونه ای بود که اگر می بردیم خیلی برای ما خوب می شد اما اینطور نشد. باید برای کسب عنوان قهرمانی از ساده ترین فرصت ها استفاده کنیم.نیمه اول زیاد خوب بازی نکردیم  اما در نیمه دوم به خودمان آمدیم و در 45 دقیقه نخست هیچکدام خوب نبودیم اما در ادامه بهتر شدیم و لایق پیروزی بودیم. اگر از موقعیت ها استفاده می کردیم الان پیروز میدان بودیم. استقبال مردم بسیار خوب بود. حضور آنها شور و  حال خاصی به ورزشگاه داده بود.
کمال کامیابی‌نیا: واقعا 3 امتیاز را از دست دادیم. خوب بازی کردیم و حیف شد که این بازی را نبردیم.  به هر حال 12 هفته از لیگ باقی مانده و باید جبران کنیم. ما مدعی اصلی قهرمانی در لیگ هستیم و دست از تلاش برنمی داریم. ما می‌توانستیم بازی را ببریم اما باید بیشتر تلاش کنیم. دستشان درد نکند من دستشان را می بوسم و امیدوارم آخر فصل یک پاداش خوب به آنها بدهیم.


 علی علیپور: گلی که زدم روی تلاش بچه ها بود و باید کار آنها را تمام می کردم. اما حیف که گل سوم را به ثمر نرساندیم. این یکی از بهترین بازی های لیگ بود اما متاسفانه نتوانستیم هوادارانمان را خوشحال کنیم.
 محسن بنگر: ما هنوز هیچی نشده ایم اما طوری به توپ ضربه می زنیم که انگار قهرمان جام جهانی هستیم. آقایان ما هنوز سهمیه هم نگرفته ایم و باید از این فرصت ها استفاده کنیم.بازی را باید می بردیم اما روی دو صحنه اشتباه کردیم و دو گل بد خوردیم. بخصوص گل اول که از روی نقطه کرنر زده شد.ما با صدرجدول خیلی اختلاف داریم و باید بازی هایمان را ببریم نه اینکه اینطور فرصت های گلزنی و برد را از دست بدهیم.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-02-02 20:07:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر