فهرست
پرسپولیس و رکورد دو گل در هر بازی: سر به هواهای هیجان‌انگیز
پرسپولیس و رکورد دو گل در هر بازی: سر به هواهای هیجان‌انگیز

پرسپولیس و رکورد دو گل در هر بازی: سر به هواهای هیجان‌انگیز

آی اسپورت - بعد از یک نیمه ضعیف مقابل سپاهان، به نظر می‌رسید همه چیز برای شکستن رکورد گلزنی پرسپولیس در همه مسابقات این فصل لیگ آماده باشد، اما ورود علیپور مسیر بازی را عوض کرد. پرسپولیسی‌ها بعد از خوردن گل دوم، توسط کامیابی‌نیا یک گل دیگر هم زدند و موقعیت زیادی از دست دادند. حالا پرسپولیس به جای رکورد گلزنی در همه بازی‌های لیگ، روند جدیدی آغاز کرده و در بازی‌های اخیرش بیش از یک گل به حریفان می‌زند. در سه بازی قبلی، مهدی طارمی حداقل یکی از گل‌های پرسپولیس را زده بود اما امروز، در بازی که مهاجم نوک پرسپولیس موقعیت‌های زیادی از دست داد علیپور و کامیابی‌نیا جور او را کشیدند.
پرسپولیس با وجود این آمار خوب، هنوز در رده چهارم ایستاده و 5 امتیاز با صدر جدول فاصله دارد. در خط دفاع بر خلاف حمله، اوضاع خوب جلو نمی‌رود و فقط 4 تیم از آن‌ها بیشتر گل خورده‌اند. در همین 4 بازی که پرسپولیس 2 گل به حریفانش زده، فقط دو بازی را برده و دو بازی دیگر با پدیده و سپاهان، با نتیجه مساوی تمام شدند.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-02 19:39:05
نظر دهید
۲ نظر
-
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۰۹
چرت نگین, لنگ با افتضاح دا ری مساوی کرد
-
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۱۳
والا ما که موقعیت های زیاد لنگ رو ندیدیم کلا 3 موقعیت داشتن که دو تاش گل شد و تونست با کدام داور و بلیط رایگان و سازمان لیگ 1 امتیاز بگیرن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر