فهرست
برانکو پس از تساوی برابر سپاهان:برای قهرمانی در آزادی باید ببریم
برانکو پس از تساوی برابر سپاهان:برای قهرمانی در آزادی باید ببریم

برانکو پس از تساوی برابر سپاهان:برای قهرمانی در آزادی باید ببریم

آی‌اسپورت- برانکو سرمربی پرسپولیس پس از بازی برابر سپاهان در نشست خبری حضور پیدا کرد و به هر دو تیم بابت بازی جذابی که به نمایش گذاشتند تبریک گفت.
 

از هواداران تشکر می‌کنم
باید به هواداران پرسپولیس تبریک بگویم که حضور پرشوری در ورزشگاه داشتند و تا دقیقه 95 ما را تشویق کردند. خیلی متأسفم که نتوانستیم شادی بیشتری به آنها بدهیم و برد کسب کنیم. همین‌طور مایل هستم تشکر ویژه‌ای از طاهری داشته باشم که این امکان را فراهم کرد تا هواداران از بازی استقبال کنند. در واقع باشگاه این کار را انجام داد تا با حضور هواداران بتوانیم سه امتیاز را بگیریم.
 

یک نیمه بد و یک نیمه خوب داشتیم
در نیمه نخست در سطحی که باید باشیم، نبودیم. یکی از دلایل این مسئله به خودمان بازمی‌گردد که به اندازه کافی محکم و قلدور بازی نکردیم. دلیل دیگرش به سپاهان باز می‌گردد که در نیمه نخست عالی بازی کرد. سپاهانی‌ها هم زمان و هم فضا را از ما گرفته بودند. در نیمه دوم بهتر شدیم و دو بار بازی را به تساوی کشاندیم، پس از گل تساوی می‌توانستیم گل برتری را نیز به ثمر برسانیم، اما دو موقعیت عالی را از دست دادیم. این مسئله نشان داد که ما روحیه‌ای قوی برای پیروز شدن داریم و این اعتمادبه‌نفس را داریم که بازی باخته را با تساوی عوض کرده و حتی به برتری برسیم.


سپاهان سخت‌ترین حریف ما بود
از چیزی که ترس داشتم این بود که ما پس از یک ماه تعطیلی پا به میدان گذاشته بودیم و بازی با سپاهان سخت‌ترین بازی ما بود. سپاهان نشان داد که می‌خواهد با قدرت در لیگ قهرمانان آسیا حضور یابد.


علیپور همان بازیکنی بود که نیاز داشتیم
ما در نیمه دوم علیپور را به زمین آوردیم که این بازیکن جوان، خوب و آماده بتواند شرایط بازی را تغییر بدهد. علیپور واقعا به عنوان یک مهاجم گل زیبایی به ثمر رساند و مدام حریف را تحت‌فشار قرار داد. علیپور دقیقاً همان چیزی بود که ما در نیمه اول به آن نیاز داشتیم. طارمی و عالیشاه نتوانستند در نیمه اول از عمق دفاع حریف استفاده کنند، اما علیپور با آمدنش شرایط بازی را عوض کرد، گل خوبی هم به ثمر رساند و چیزی که از آن انتظار داشتیم برآورده کرد


برای قهرمانی در آزادی باید ببریم
ما در جدول توجه‌ای به تیم‌های دیگر نداریم و تمام تمرکزمان روی بازی خودمان است تا نتیجه بگیریم. درست است که می‌توانستیم فاصله‌مان را با استقلال به سه امتیاز برسانیم اما این شانس را از دست دادیم. ما نباید در آزادی امتیاز از دست بدهیم و امیدوارم این آخرین بازی باشد که در خانه پیروز نمی‌شویم. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود نباید در خانه امتیاز از دست بدهد.

کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-02 19:50:45
نظر دهید
۱ نظر
Gatab City
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۴۴
بعد یه عمری صبوری...../آورده خبر راوی دوری به سر اومد/اون روز میاد شک نکن جام تو دستای هانی نوروری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر