فهرست
انتقاد بی‌دلیل از داوری: مشکل رئال بازیکنان بودند
انتقاد بی‌دلیل از داوری: مشکل رئال بازیکنان بودند

انتقاد بی‌دلیل از داوری: مشکل رئال بازیکنان بودند

آی اسپورت- بعد از این که سوت پایان بازی در برنابئو زده شد سوت‌های زیادی برای هرناندس هرناندس زده شد و بیشتر آن هم برای تصمیم اخراج مارسلو بود. هواداران دوست داشتند این طور فکر کنند که داوران بازی مانند چیزی که آن‌ها همیشه در تصورشان دارند، در تعیین نتیجه بازی تاثیرگذار بودند. اما واقعیت این است که آن‌ها باید یک بار دیگر با دقت عملکرد بازیکنانشان را بررسی کنند تا متوجه شوند که مشکل چه بوده است.

زیدان تصمیم گرفته بود دوباره از سیستم چرخشی استفاده کند و مارسلو را در سمت چپ خط میانی بازی داده بود، مارکوس یورنته در مرکز بود (که البته موفق هم کار نکرد) و بیل هم همان اوایل بازی به جای بنزما مصدوم وارد زمین شد و مهاجم نوک تیم شد.

چون سیاست استراحت دادن به بازیکنان فصل گذشته جواب داده پس حالا خیلی زود است که از زیدان انتقاد کنیم، اما حداقل این است که می‎توانیم بررسی کنیم چرا در غیاب رونالدو مصدوم تیم کمبودهایی دارد.

سرمربی فرانسوی برای تا این حد عدم تمرکز را در تیمش انتظار نداشت، مخصوصا در شروع مسابقه مقابل لوانته. بعد از این شروع نامناسب بود که لوانته کمی ریلکس‌تر شد و توانست گل اول را بزند.

بنیتو فلورو یک بار از اهمیت اوت‌‎ها صحبت کرد، اما به نظر رئالی‌ها این موضوع را جدی نگرفتند و در نهایت هم ایوی لوپز توانست روی پرتاب ایوان لوپز خیلی راحت صاحب توپ شود.

بعد از این که رئال عقب افتاد طبیعی بود که فشار روی بازیکنان و هواداران این تیم بسیار زیاد شود و اینجا بود که هر سوتی که داور می‌زد به نظرشان روی نتیجه بازی تاثیرگذار بود و هر تصمیمی که می‌گرفت اشتباه.

درست است که برخی از تصمیمات به نظر اشتباه می‌رسید، اما اشتباهات بازیکنان خیلی بیشتر به رئال مادرید ضربه زد و موضوع دیگر این بود که بازیکنان در زمین بازی بسیار بی‌انگیزه و بی‌تفاوت بازی می‌‎کردند.

زیدان بعد از بازی گفت:«مهم است که همه بازی‌ها را خیلی خوب شروع کنیم». دقیقا کاری که تیمش در این بازی نکرد و تاوانش را هم داد.

 

۴    
آی اسپورت
2017-09-11 18:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر