فهرست
تحلیل : سال های طلایی بنزما در مادرید
تحلیل : سال های طلایی بنزما در مادرید

تحلیل : سال های طلایی بنزما در مادرید

آی اسپورت- کریم بنزما مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید در بهترین فرم از زمان پیوستن به تیم مادریدی قراردارد.این سالها ، سال های طلایی او محسوب می شوند. او تا اینجای فصل توانسته 18 گل در بازی های لیگ به ثمر برساند و تنها 3 گل با بهترین رکورد گلزنی در پایان فصل های حضور در رئال مادرید فاصله دارد.
بنزما در سن 28 سالگی است و اعتقاد دارد که این تازه اول راه است. او حالا بالغ ترو باتجربه تر است و شرایط ذهنی و فیزیکی مناسب تری دارد. تمامی این موارد به لطف اعتمادی که باشگاه و همین طور مربی تیم به او دارد و همچنین حمایت خانواده و شرایط زندگی خوبی که در مادرید دارد به دست آمده است. او در مادرید خوشحال است و بهترین عملکردش را از زمان پیوستن به رئال مادرید ارائه می دهد. بنزما در این خصوص به خبرنگاران گفت:" من همواره شنیده ام که بهترین عملکرد یک فوتبالیست از سن 27 سالگی شروع می شود و امیدوارم که این روند برای من اتفاق بیافتد."
فصل قبل و زمانیکه کارلو آنجلوتی سرمربی کهکشانی بود ، بازی بنزما پیشرفت کرد و مربی ایتالیایی در مورد او گفت:"او بهترین مهاجم است. او باعث می شود بازی اطرافیانش بهترشود و ما به او نیاز داریم تا کنار بیل و رونالدو بازی کند."
تنها دغدغه بنزما ارائه بهترین بازی و ادامه این روند در مادرید است. او قرار دادش را تا سال 2019 تمدیده کرده و مطمئن است که می تواند این سطح از بازی را تا سن 31 سالگی حفظ کند.

کدخبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-02 21:41:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر