فهرست
گزارش : 6 نکته درباره گواردیولا که احتمالا نمی دانستید / بخش دوم
گزارش : 6 نکته درباره گواردیولا که احتمالا نمی دانستید / بخش دوم

گزارش : 6 نکته درباره گواردیولا که احتمالا نمی دانستید / بخش دوم

آی اسپورت- پپ گواردیولا پس از موفقیت های بی نظیر در بارسلونا راهی تیم بایرن مونیخ شد و پس از 2 سال حضور در این تیم آلمانی حالا می خواهد روانه لیگ انگلستان و تیم منچسترسیتی شود. انتقال او به انگلستان بهانه خوبی شده برای بررسی و زیر ذره بین بردن علایق ، ویزگی ها و داستان زندگی او. در گزارش پیش رو بخش دوم ازنکاتی که احتمالا راجع به پپ نمی دانستید آمده است.
4-اولین خروج او از بارسلونا با خوشحالی همراه نبود
زمانیکه پپ مونیخ را ترک کند او به اندازه لیاقتش مورد ستایش هوادران قرار خواهد گرفت همانطور که در سال 2012 و پس از خروج از بارسا مورد استقبال قرار گرفت. اما اولین خروج پپ از باشگاه کاتالانی بسیار شوک آور بود. او در یک بعدظهر در ماه آوریل با رئیس وقت باشگاه خوان گاسپارت یک قرار ملاقات داشت و در این ملاقات به او گفت که قصد دارد باشگاه را ترک کند. رئیس باشگاه با تعجب از صحبت پپ از او پرسید که چه زمانی می خواهد از باشگاه جدا شود و پپ پاسخ داد همین الان و رئیس باشگاه را شوکه کرد. گواردیولا از رئیس باشگاه خواست یک کنفرانس مطبوعاتی برای روز بعد ترتیب دهد و او را در این کنفرانس همراهی نماید.
5-پپ یک نویسنده است
کتاب های زیادی درمورد گواردیولا در سالهای اخیر نوشته شده است اما آیا می دانستید که او خودش هم یک نویسنده است؟ او در سال 2001 کتابی تحت عنوان " مردم من فوتبال من" نوشت. در مورد این کتاب 2 مشکل وجود دارد. اول اینکه تنها در کاتالونیا موجودست و نکته دوم این که این کتاب تنها یک نوبت به زیر چاپ رفت و گواردیولا تمایلی به چاپ مجدد کتاب نداشت.
6-اولین عنوان او بزرگ نبود اما یکی از مهم ترین ها بود
با اینکه پپ در اولین سال حضور در بارسلونا هر 3 جام ممکن را کسب کرد اما اولین قهرمانی او به زمان هدایت بارسلونای بی برمی گردد. آنها توانستند در مسابقات ناحیه ای به قهرمانی برسند و دسته سوم باشگاه های اسپانیا صعود کنند. پپ این قهرمانی را یکی از بهترین لحظات زندگی اش توصیف کرد. او در ادامه کار با بارسلونای بی را ادامه داد و در نهایت با ملحق کردن بازیکنان تیم بارسلونای بی به تیم اصلی به افتخارات بسیار دست یافت.

کدخبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-03 01:20:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر