فهرست

عواقب تعویض بین دو نیمه: نوراللهی قهر کرد

آی اسپورت - احمد نوراللهی دیروز آن بازیکن همیشگی نبود. هافبک دفاعی پرسپولیس که یکی از مهره های کلیدی این تیم محسوب می شود دیروز قربانی تغییر تاکتیک برانکو شد و در نیمه اول نتوانست بازی چندان خوبی انجام دهد. بین دو نیمه هم برانکو تصمیم گرفت نوراللهی را بیرون بکشد تا علیپور به زمین بیاید.
تعویضی که نتیجه داد و علیپور گل اول تیمش را به ثمر رساند با این همه این تعویض اصلا برای نوراللهی اتفاق خوبی نبوده چرا که گفته می شد او از شدت ناراحتی، از تیمش قهر کرده است. جام نیوز درباره این موضوع نوشته: بعد از بازی و در میکسدزون خبری از احمد نوراللهی نبود. گویا هافبک پرسپولیس به دلیل ناراحتی از تعویض خود قهر کرده و از ورزشگاه خارج شده بود.

 این خبر وقتی شکل واقعی تر به خود گرفت که در راهرو و اتوبوس هم خبری از نوراللهی نبود. خبرنگارهای حاضر هر چه دنبال نوراللهی می گشتند موفق نشدند او را ببینند تا این خبر دهان به دهان بچرخد که نوراللهی بین دو نیمه با حالت قهر رختکن پرسپولیس را ترک کرده است.کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-03 08:13:10
نظر دهید
۴ نظر
-
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۹:۳۴
بی جنبه, دم خاکپور گرم
-
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۲۸
اصلا اهل قهر کردن نیس. شایعه سازی نکنید
Derrick Rose
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۳۶
چقدر بعضی ازین فوتبالیستهای ما (95%) شون بی هوش و کم آیکیو هستن ... چقد غیرحرفه ای و آماتورن ..خوبه سرنوشت پیام و عباس زاده رو توی ناز کردن و تهدید مربی بعد تعویض و قهر از روی نیمکت دیدن .... عبرت بگیرین که بعدش پشیمونی سودی نداره..چون پرسپولیس نامیه که تو تاریخش همیشه پراز ستاره بوده..
-
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۳۴
چرتو پرته محضه من با احمد در ارتباطم اصلا این حرفا نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر