فهرست
سوال روز پرسپولیسی‌ها: با ۴ میلیارد تومان چیکار میشه کرد؟
سوال روز پرسپولیسی‌ها: با ۴ میلیارد تومان چیکار میشه کرد؟

سوال روز پرسپولیسی‌ها: با ۴ میلیارد تومان چیکار میشه کرد؟

آی اسپورت - پرسپولیس یک بار دیگر با فرصت سوزی بازیکنانش و اشتباهات آنها از دست یابی به پیروزی بازماند تا بهترین تعارف برای نزدیک شدن به صدر جدول را از دست بدهد. هواداران این تیم همچنان محکم پشت برانکو مانده اند و از نحوه بازی تیم او رضایت دارند و معتقدند این بازیکنان هستند که در بزنگاه ها با اشتباهات فردی داشته های تیم را به باد می دهند.
پس از بازی عصر سه شنبه با سپاهان یک سوال جالب بین هواداران پرسپولیس که کلافه شده اند در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود، سوالی درباره برخی بازیکنان این تیم که روی عملکرد آنها حساسیت ایجاد شده است. این که چرا هزینه های انجام شده در این تیم تا این حد نامتوازن است.
نگاهی به فهرست ارقام پرداختی به سرخپوشان در سایت سازمان لیگ نکته های جالبی را به ذهن می آورد. مثلا جمع مبلغ قرارداد علیرضا نورمحمدی و بابک حاتمی که این فصل به ترتیب ۸۵۰ و ۶۵۰ میلیون تومان قرارداد بسته اند یک میلیارد و پانصد میلیون تومان می شود. قرارداد دفاع چپ ذخیره پرسپولیس ۶۵۰ میلیون تومان است که با مصدومیت محمد انصاری به ترکیب سرخپوشان راه یافته و ۹۰ دقیقه مقابل سپاهان آهنگ حرکتی تیمش را به هم ریخت.
اومانیای ۱،۲ میلیاردی و لوکا ماریچ ۷۰۰ میلیونی هم با سلیقه برانکو به نیمکت دوخته شده و ذخیره نورمحمدی شده اند. یک رضا خالقی فر ۵۷۰ میلیونی هم روی نیمکت بود که اگر قراردادش را به بقیه نیمکت نشینان اضافه کنیم به رقم نجومی دو میلیارد و ۴۷۰ میلیون می رسیم.
این رقم ها برای تیمی که در نقل و انتقالات نیم فصل نتوانست مبلغ رضایتنامه هیچ ستاره ای را پرداخت کرده و به نیروهای خود اضافه کند تا این روزها گره گشای تیم باشد رقم قابل توجهی است.
حالا اگر به سلیقه برانکو احترام نگذاریم و مبلغ قرارداد همه این اسامی، چه آنها که بازی نمی کنند و موثر نیستند و چه آنها که بازی می کنند و تاثیر مثبتی ندارند را جمع کنیم و با انصاری ۲۰۰ میلیونی و اثر غیبتش مقایسه کنیم هوش از سرمان می پرد: ۳ میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان ناقابل!

منبع: وبسایت برنامه 90
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-03 10:35:35
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۲۷
این تیم هیچوقت با نورمحمدی نمی تونه ببره
-
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۳۶
لوکا ماریچ و اومانیا هردتا از نورمحمدی خیلی بهترن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر