فهرست
مویس: برای بازی با بایرن آماده ایم
مویس: برای بازی با بایرن آماده ایم

مویس: برای بازی با بایرن آماده ایم

آی اسپورت- دیوید مویس سرمربی منچستر تاکید کرد شاگردانش برای دیدار دور رفت در برابر بایرن مونیخ آماده هستند. شاگردان مویس توانستند برای اولین بار در سال نوی میلادی در خانه پیروز شوند. منچستر با گل های رونی (دوبار)، ماتا و چیچاریتو توانست شاگردان پل لمبرت را شکست دهد.

مویس پس از این بازی به خبرنگار BT Sport گفت:«حالا ما به آینده فکر می کنیم. بازی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در پیش است. ما می خواهیم در نیمه نهایی و فینال حاضر باشیم. ما بازی سختی در برابر بایرن خواهیم داشت که بهترین تیم لیگ قهرمانان است. اما بازی کردن در برابر تیم ما در اولدترافورد کار آسانی نیست.»

«گفته بودم هربار ما در خانه به میدان می رویم هواداران عالی عمل می کنند. امروز در شروع ما خوب نبودیم ولی هواداران عالی بودند.»

«گل چهارم از آن مدل گل هایی بود که من به دنبالش هستم. عدنان گل خوبی زد. گل چهارم من را هیجان زده کرد.»

مویس در مورد رونی نیز گفت:« او بازیکنی عالی است و از ابتدای فصل عالی بازی کرده است. من پیشتر گفته بودم اگر در یک بازی بتوانید دو گل بزنید شانس خوبی برای برنده شدن دارید. او کاملا آماده است و عالی بازی می کند.»

مویس در مورد عملکرد ماتا نیز گفت:«او برای تیم ما بازیکنی کلیدی بود. همه می دانند او چه ظرفیت هایی دارد. ماتا بخش مهمی از نحوه ی بازی تیم ماست و ما او را به همین دلیل جذب کرده ایم.»

«من تیم خوبی از سر الکس فرگوسن تحویل گرفتم. تیمی که قهرمان بود. ما نیاز به بازیکنان جدیدی داریم. همه ی بازیکنان به آمدن به اولدترافورد علاقه مند هستند و ما برنامه های زیادی برای فصل بعد داریم.»

     
آی اسپورت
2014-03-29 20:56:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر