فهرست
پیش‌بازی: بارسلونا – والنسیا؛ نویل حواسش به چریشف هست
پیش‌بازی: بارسلونا – والنسیا؛ نویل حواسش به چریشف هست

پیش‌بازی: بارسلونا – والنسیا؛ نویل حواسش به چریشف هست

آی‌اسپورت – هر اتفاقی تا پایانِ کوپا دل ریِ امسال بیفتد، اسمِ دنیس چریشف همچنان مهمترین اسمِ این جام خواهد ماند. این حضور چند دقیقه‌ای چریشفِ محروم برایِ رئالِ مادرید بود که باعثِ حذف شدنِ آنها از کوپا دل ری شد و آن توئیتِ پر از خنده‌یِ جرارد پیکه را به همراه داشت. اما چریشف در آخرین روزِ نقل و انتقالاتِ زمستانی به والنسیا پیوست و ممکن است امشب مقابلِ بارسا به زمین برود. البته گری نویل کاملا حواسش به شرایطِ چریشف هست: «اسمِ چریشف تویِ لیست هست، اما ما منتظرِ تاییدِ نهاییِ فدراسیونِ فوتبالِ اسپانیا هستیم، چون نمی‌خوایم اشتباهِ رئال را تکرار کنیم!»
والنسیا در حالی پا به این بازی می‌گذارد که هنوز موفق نشده با گری نویل حتی یک پیروزی در لیگ به دست بیاورد، اما پیشرفتِ خوبی در کوپا دل ری داشته است. از سویِ دیگر بارسا بعد از پیروزیِ نسبتا ساده‌اش مقابلِ اتلتی در یکی از حساس‌ترین بازی‌هایِ فصل، با گامِ بلندی که به سویِ قهرمانیِ لا لیگا برداشته حالا یک قدم با فینالِ کوپا دل ری فاصله دارد و قطعا چالشی بسیار بسیار بزرگ برایِ گری نویل و تیمش خواهد بود.
والنسیا در این دیدار انزو پرز، پاکو آلکاسر و خاوی فوئگو را به دلیل مصدومیت نخواهد داشت. اما لوئیز انریکه با وجودِ لگدهایِ زیادی که مسی مقابلِ اتلتی خورد، مشکلی برایِ استفاده از سوپراستارش نخواهد داشت. انریکه درباره‌یِ این بازی می‌گوید: «تیمِ نویل با تیمِ نونو فرق داره و اونا در نقاطِ دیگه‌ای از زمین دفاع می‌کنن و بازیکنانِ سرعتی و خطرناکی در ضدحمله‌ها دارن. منطقیه که شانسِ اولِ پیروزی ما باشیم. اینو قبول داریم. اما بازیکنان اینو باید در زمین ثابت کنن. ما بازی‌هایِ زیادی در فوریه داریم و میخوایم از تمامیِ عناوین پارسالمون دفاع کنیم.»
 
 
     
آی اسپورت
2016-02-03 11:07:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر