فهرست
آمار: نکاتی مهم از بازی‌هایِ حساسِ امشبِ سریِ آ
آمار: نکاتی مهم از بازی‌هایِ حساسِ امشبِ سریِ آ

آمار: نکاتی مهم از بازی‌هایِ حساسِ امشبِ سریِ آ

آی‌اسپورت – لوچانو اسپالتی دیشب با رم دومین پیروزی‌اش را هم در دیداری به شدت دراماتیک و جذاب که همراه با اخراجِ راجا ناینگولان در دقیقه‌یِ 87، پنالتیِ از دست رفته‌یِ دومنیکو براردی در دقیقه‌یِ 88 و گلِ استیون الشراوی در دقیقه‌یِ 90 همراه بود، به دست آورد. پبروزیِ 2-0 رم مقابلِ ساسوئولویِ غول‌کش، جالوروسی را به رده‌یِ چهارم (با امتیاز مساوی با اینتر و یک بازیِ بیشتر) رساند و امیدهایِ آنها برایِ کسبِ سهمیه‌یِ چمپیونز لیگ را زنده کرد.
اما امشب ناپولیِ صدرنشین مقابلِ تیمِ دیگرِ شهرِ رم قرار می‌گیرد تا هفتمین پیروزیِ پیاپی‌اش در لیگ را به دست بیاورد و صدرنشینی‌اش را حفظ کند. ناپولی با پیروزیِ اول هفته به رکوردی که در فصلِ 87-88 ثبت کرده بود (6 بردِ متوالی در لیگ) رسید و امشب برابرِ لاتزیویی قرار می‌گیرد که در بازیِ رفت 5-0 شکستش داده بود (بهترین پیروزیِ کلِ فصل برایِ ناپولی). اما فرمِ لاتزیو در دو ماهِ گذشته پیشرفتِ زیادی داشته و بعد از بحرانِ ابتدایِ فصل حالا شاگردانِ استفانو پیولی 8 بازیِ بدونِ باخت در لیگ را پشتِ سر گذاشته‌اند. با این وجود از بهترین خطِ حمله‌یِ سریِ آ (50 گل، 22 گل در 6 بازیِ اخیر) انتظارِ یک نمایشی درخشانِ دیگر و یک 3 امتیازِ دیگر در این بازی می‌رود.
پشتِ سرِ ناپولی، یوونتوس قرار گرفته که اولِ هفته در یکی از درخشان‌ترین نمایش‌هایِ این فصلش (شاید حتی بهترین) کیوو را در ورونا با 4 گل شکست داد و اینقدر در ده دقیقه‌یِ پایانی موقعیت‌هایِ عالی خلق کرد و از دست داد که پل پوگبا در پایانِ بازی عملا ناراحت بود! اما یووه امشب با رکوردِ  12 پیروزیِ پشتِ سرِ هم در لیگ (رکوردی که متعلق به خودشان در فصلِ 2013-2014 بود) میزبانِ جنوایی است که آخرین بار سالِ 1991 موفق شد بیانکونری را در تورین ببرد. جنوا در 5 بازیِ اخیرش مقابلِ یوونتوس در لیگ تنها یک گل زده است و امشب هم مقابلِ بهترین خطِ دفاعیِ لیگ (15 گلِ خورده) قرار می‌گیرد، خطِ دفاعی‎‌ای که با بی.بی.سیِ (بونوچی، بارتزالی، کیلینی) خودش در 5 بازیِ گذشته تنها یک گل خورده است.
در دیگر دیدارهایِ مهمِ امشب، اینترناتزیوناله برایِ خروج از بحران و پس از دو شکستِ پیاپیِ 3-0 مقابلِ یوونتوس و میلان، به شدت به 3 امتیازِ بازیِ خانگی مقابلِ کیووه نیازمند است و میلان برایِ ادامه دادنِ روندِ رو به رشدش با سینیسا میهایلوویچ، دنبالِ کسبِ یک 3 امتیازِ خارج از خانه مقابلِ پالرمو است.
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-03 11:33:08
نظر دهید

۱ نظر
ایمان زانتی
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۵۱
اینتر ناتزیوناله؟!!!! همون اینتر کافی نیست ب نظرت؟؟ چقدر سختش میکنی!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر