فهرست
اسلامیان سرپرست موقت فدراسیون فوتبال؟
اسلامیان سرپرست موقت فدراسیون فوتبال؟

اسلامیان سرپرست موقت فدراسیون فوتبال؟

آی اسپورت - در حالی که صحبت‌های ضد و نقیضی در ارتباط با زمان برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال به گوش می‌رسد شایعاتی در خصوص انتخاب سرپرست موقت برای این فدراسیون نقل محافل شده است. سایت اعتدال که از سایت‌های نزدیک به دولت محسوب می‌شود در این باره نوشته است: « یکی از اتهامات اصلی کمیسیون اصل نود در پرونده فساد در ورزش، مربوط به محتوای اساسنامه و تخلف‌های قانونی شده در آن است که اگر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون تن به سرپرستی کفاشیان بدهند، طبق قوانین موضوعه کشور و گزارش کمیسیون اصل نود که به قوه قضاییه ارسال شده است، کفاشیان را در انجام کلاهبرداری اساسنامه‌ای یاری داده‌اند.
شنیده‌ها حاکی است پس از اطلاع رسانی‌های صورت گرفته به اعضای هیئت رئیسه فوتبال، همه اعضا تصمیم گرفته با تبعیت از قانون، قدم به قدم مفاد اساسنامه را پیش بروند و لذا از هم اکنون محمود اسلامیان طبق اساسنامه سرپرست فدراسیون فوتبال است. بنابر همین تصمیم وی قرار است در ظرف مدت کوتاهی فضا را برای انتخابات و اجرای بندهای دیگر اساسنامه فراهم نماید».
اسلامیان در حالی سکان هدایت فدراسیون فوتبال را برعهده خواهد گرفت که شنیده‌ها حکایت از قصد وی برای کاندیداتوری ریاست این فدراسیون است. البته افراد دیگری همچون نیک کار و دادکان از جمله گزینه‌هایی هستند، که زمزمه‌های قوی در مورد کاندیداتوری آنها به گوش می‌رسد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-03 12:51:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر