فهرست
رحمتی از کدام حرف مظلومی دلخور شده بود؟
رحمتی از کدام حرف مظلومی دلخور شده بود؟

رحمتی از کدام حرف مظلومی دلخور شده بود؟

آی اسپورت - دیشب در فرودگاه اصفهان گفت‌وگوی مهدی رحمتی و پرویز مظلومی نشان می‌داد درباره موضوع خاصی مشغول صحبت هستند. یکی از استقلالی‌ها می‌گفت رحمتی و مظلومی بعد از بازی یکدیگر را ندیدند چون زمانی که سرمربی استقلال مشغول مصاحبه زنده تلویزیونی بود رحمتی سریع از رختکن تیم رفت تا در رودربایستی خبرنگاران برای مصاحبه در میکسدزون قرار نگیرد و بعد هم شنید مظلومی گفته در رختکن با رحمتی به خاطر دریافت کارت زرد برخورد کردم و خود رحمتی اصرار داشت بازی کند.
در حالی که سیدمهدی قصد داشت در جریان دو بازی استقلال مقابل ذوب‌آهن و استقلال اهواز به فیزیوتراپی ادامه بدهد ولی سرمربی استقلال به او تأکید کرده بود بازی با ذوب‌آهن حساس است و هر طوری شده خودت را به بازی با ذوب‌آهن برسان که خیلی سخت و مهم است.
رحمتی به مظلومی گفته من چه زمانی اصرار کردم بازی کنم و این چه صحبتی است؟ مگر من می‌توانم در مورد بازی کردنم تصمیم بگیرم و چطور گفته‌اید در رختکن با من برخوردکرده‌اید در حالی که همدیگر را ندیدیم؟! مظلومی بعد از شنیدن صحبت‌های رحمتی به او گفته است «حساس نباش و به این حرف‌ها حساسیت نشان نده و تیم را همین‌طوری خوب و یک‌دل حفظ کن!»

منبع: خبر ورزشی
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-03 13:05:36
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۲۰
خبرورزشی غلط کرده که دروغ مینویسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر