فهرست
استراحت اجباری برای کرمانشاهی و تیمش
استراحت اجباری برای کرمانشاهی و تیمش

استراحت اجباری برای کرمانشاهی و تیمش

آی اسپورت - رضا کرمانشاهی و تیم داوری اش در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر دو اشتباه بزرگ مرتکب شدند و به نظر می رسد به همین دلیل چند هفته ای استراحت کنند تا دوباره با تجدید قوای روحی به فضای قضاوت در بازی های لیگ برتر برگردند.

اولین اشتباه تاثیرگذار در بازی نساجی – تراکتور رخ داد که کمک داور دوم گل تراکتور را در موقعیت آفساید قبول کرد. در ادامه و در بازی پرسپولیس – شهر خودرو رضا کرمانشاهی باید در دقیقه 36 بازی و در حالی که نتیجه بازی بدون گل پیش می رفت میلاد سرلک را به دلیل خطای شدید به روی بازیکن حریف با کارت قرمز مواجه می کرد اما به او کارت زرد نشان داد. در حالی که اگر کارت قرمز را به درستی به بازیکن پرسپولیس نشان می داد و این تیم ده نفره می شد شاید شرایط بازی به گونه دیگری رقم می خورد.

با توجه به این دو اشتباه تاثیر گذار از سوی تیم داوری رضا کرمانشاهی به نظر می رسد آنها چند هفته ای مجبور به استراحت شوند. بر اساس قوانین داوری محرومیت داور به دلیل اشتباه تاثیر گذار در جریان بازی به طور رسمی اعلام نمی شود اما چند هفته ای از سوی کمیته داوران از قضاوت در بازی های لیگ برتر محروم می شود و در بازگشت ابتدا قضاوت بازی های آسان به او محول خواهد شد تا دوباره به شرایط نرمال بازگردد.

     
آی اسپورت
2020-12-04 10:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر