فهرست
جنجال داوری این بار در دربی کاتالونیا !
جنجال داوری این بار در دربی کاتالونیا !

جنجال داوری این بار در دربی کاتالونیا !

آی اسپورت - بارسا موفق شد دربی کاتالونیا را 1-0 و با گلی که مسی از روی یک پنالتی مشکوک به ثمر رساند ، با پیروزی پشت سر بگذارد . صحنه های داوری مشکوک بسیاری در این بازی دیده شد که به مهمترین آنها اشاره می کنیم :

دقیقه 26 بازی خاوی لوپز همراه ماسکرانو برای تصاحب یک توپ به هوا برخاستند ، در هنگام فرود در حالیکه بازیکن اسپانیول در موقعیت تصاحب توپ قرار داشت با ضربه دست ماسکرانو نقش بر زمین شد . اینکه بازیکن اسپانیول داخل یا خارج محوطه نقش بر زمین شد بخوبی مشخص نیست اما داور بازی آقای کلوس گومز نه تنها به نفع اسپانیول اعلام خطا نکرد بلکه توپ را به بارسلونا داد!

دقیقه 56 بازی اینبار این خاوی لوپز است که در محوطه جریمه با پدرو درگیر می شود و در حالیکه پدرو موفق به عبور از خاوی لوپز شد درون محوطه سرنگون شد و این بار هم کلوس گومز در سوت خود به نشانه پنالتی ندمید.


Inline image 1


دقیقه 77 توپ ارسالی از جناح راست بارسا در حالیکه بنظر می رسید ، ابتدا به دست نیمار برخورد کرده باشد بصورت غیر عمد به دست مدافع اسپانیول برخورد کرد که داور در این صحنه سرانجام برای بارسا اعلام پنالتی نمود.رسانه های اسپانیا لحظاتی پس از پایان این بازی از این دربی به عنوان دربی دست ها نام بردند. خطای دست در شرایطی که بارسا بنظر می رسید قادر به گشودن دروازه اسپانیول نیست ، تعیین کننده ترین فاکتور در پیروزی بارسا بود.

منبع : مارکا و آ اس

     
آی اسپورت
2014-03-29 23:59:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر