فهرست
منصوریان: امان از چمنِ انزلی/ملوان اینجا هیچ وقت موفق نمی‌شود!
منصوریان: امان از چمنِ انزلی/ملوان اینجا هیچ وقت موفق نمی‌شود!

منصوریان: امان از چمنِ انزلی/ملوان اینجا هیچ وقت موفق نمی‌شود!

آی‌اسپورت- صحبت‌های علیرضا منصوریان را پس از تساوی مقابل ملوان می‌خوانید.


* زمین تختی را که از بالا دیدم خوشحال شدم که زمین سبز است اما وقتی وارد زمین شدیم و بازی کردیم در گل گیر کردیم، به همین دلیل از نتیجه بازی رضایت دارم، بهرحال کیفیت زمین باعث شده بود ما روی زمین بازی نکنیم و به همین دلیل هم بازیکنان قدبلندمان را وارد میدان کردیم. 
* هر تیمی یک گل می‌زد برنده می‌شد. فکر می‌کنم 3-4 سال قبل زمین بهتر از امروز بود. ملوان که قطب شمال کشور است برای جذب امتیاز با این بازیکنان فنی مثل مازیار زارع، پژمان نوری و ... نیاز به چمن مسطح دارند.  البته ما خوش شانس بودیم که هواداران ملوان  حضور نداشتند و  این تیم از داشتن یار دوازدهم محروم بود.  حالا ما با روحیه خوب برای بازی با الجیش آماده خواهیم شد.
* این کلاه شماره ارسلان مطهری روی آن حک شده بود، ارسلان 23 سال بیشتر سن ندارد.  او بعد از بازی با ژاپن بسیار تحت فشار قرار گرفت به همین دلیل در بازی با سیاه جامگان گل به خودی زد. قبل از بازی هم به او گفتم کلاه را به خاطر تو بر سرم می گذارم که بدانی چقدر برایم اهمیت داری. می دانم که او آینده فوتبالی کشور است.
* شرایط علی را درک می کنیم او پسر خانواده نفت است. زیاد اشتباه کرد اما او را یواشکی دوباره به باشگاه آوردیم. از او هم راضی هستیم چه از لحاظ فنی و چه اخلاقی بسیار پسر خوبی  است بیرانوند نیاز به کمک ما داشت. وحید شیخ ویسی هم دیگر دروازه بان ماست که خوب بازی می کند.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-02-03 17:05:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر