فهرست
استیلی: نیمکت‌نشینی مازیار فنی بود / اولادی را می‌خواستم
استیلی: نیمکت‌نشینی مازیار فنی بود / اولادی را می‌خواستم

استیلی: نیمکت‌نشینی مازیار فنی بود / اولادی را می‌خواستم

آی‌اسپورت- صحبت‌های حمید استیلی را پس از تساوی خانگی مقابل نفت تهران می‌خوانید.

×بازی خیلی سنگین و فیزیکی را پشت سر گذاشتیم. بازیکنان ما فوق العاده خوب بازی کردند فقط یک موقعیت روی ضربه ایستگاهی به حریف دادیم. نبود هواداران روی تیم اثر گذاشت اگر هواداران بودند می‌توانستیم بهتر کار کنیم و نتیجه لازم را بگیریم. بازیکنان ما تلاش کردند. 2-3 بازیکن شاید آنطور که باید خوب کار نکردند. در زمان پیش رو باید شرایط تیمی را بهتر کنیم.


× نفت فقط یک بار به محوطه جریمه ما نزدیک شدند. ما در دور برگشت دو امتیاز داریم. بازی اولمان خوب نبود اما در بازی بعدی بهتر شدیم. وقتی به نفت موقعیت نمی دهیم نشان می دهد خوب بودیم. نمی گویم نفت خیلی خوب بود. می گویم نفت نسبتا خوب بود و بیشتر به بازی مستقیم روی آورد.

× طبق هفته‌های قبل مسئله داوری برای ما مشکل ساز شد. صالحی خوب قضاوت کرد اما توپ به دست بازیکن نفت خورد. این اتفاقات فقط به ضرر ما تمام می‌شود نمی‌دانم اعتراض مان را به چه کسی اعلام کنیم.

× نیمکت نشینی زارع به خاطر مسایل فنی بود. شرایط فنی وی در طول هفته اخیر خوب نبود. من گفتم گرم کند اما او گفت شرایط روحی اش خوب نیست.

× هر چقدر پول بدهید آش می خورید. پول زیادی نداشتیم و موقعیت مالی مان مناسب نبود. به همین میزان هم هزینه کردیم.

×امروز رافخایی یکی از بهترین های ما بود. در دو سه هفته ای که برای ما بازی کرده از بهترین ها بوده است. ما در صورت مصدومیت او با مشکل رو به رو می شویم به همین خاطر به دنبال یک مهاجم دیگر هستیم. باشگاه نیز به دنبال مهاجم است.

× باشگاه این تصمیم را گرفته است. ما گفتیم او را می خواهیم اما یک سری مسایل را باشگاه مطرح کرده است و ما منصرف شدیم. در حالی که ما گفته بودیم مهرداد را می خواهیم. او بازیکن من بوده است. با پژمان هم صحبت داشتم و نظر او هم جذب اولادی بود. اما به هر حال نظر باشگاه این نبود و باید از باشگاه دلیل آن را پرسید.

× ما اصلا به مساله سقوط فکر نمی کنیم. من به عنوان مربی و بازیکنان درون میدان هرگز کم کاری نمی کنیم و تمام تلاش خود را می کنیم. البته در این بازی اگر هواداران ما در کنارمان بودند قطعا می توانستیم از بازی خانگی استفاده کنیم.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-02-03 17:24:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر