فهرست
بررسی عملکرد حاتمی مقابل سپاهان: صد در صد اوت با یک شاخه گل!
بررسی عملکرد حاتمی مقابل سپاهان: صد در صد اوت با یک شاخه گل!

بررسی عملکرد حاتمی مقابل سپاهان: صد در صد اوت با یک شاخه گل!

آی اسپورت- در دقیقه 15 می‌توانست بهترین اتفاق برای پرسپولیس بیفتد و خیال هواداران این تیم را تا حدودی راحت کند. لحظه‌ای که بابک حاتمی بعد از فرستادن توپ به اوت روی زمین خوابید و برانکو را ناچار کرد تا وحیدحیدریه را گرم کند. اگر این داستان ادامه پیدا می‌‎‌کرد و بابک حاتمی بیرون می‌رفت شاید جناح چپ پرسپولیس روز کم فاجعه‌تری را پشت سر می‌گذاشت. البته فقط شاید.
بابک حاتمی بازی را بد شروع کرد. از همان اول که دقیقه 2 توپ را انداخت مقابل پای شیمبا و اولین فرصت را تقدیم سپاهانی‌ها کرد مشخص شد که پرسپولیس در این بازی تاوان سنگینی بابت نبودن محمد انصاری و انتخاب حاتمی برای جناح چپ خواهد داد. فرصت زیادی برای تکمیل شدن فاجعه لازم نبود. هنوز زمان بازی به دقیقه 10 نرسیده بود که بازهم شیمبا از جای خالی حاتمی استفاده کرد و نفوذ کرد وحاتمی دیر به صحنه رسیده برای جبران جای خالی‌اش توپ را به کرنر فرستاد و همان کرنر با اشتباهات بقیه بازیکنان وارد دروازه شد.
دقیقه 14 باز هم یک اشتباه دیگر در دفع توپ و فرصتی که به علی کریمی داد تا با یک شوت سنگین دروازه پرسپولیس را تهدید کند. کمتر از یک دقیقه بعد از این شوت باز هم سرجایش نبود و رسید و توپ را به اوت زد. چند دقیقه بعد مشابه صحنه گل اتفاق افتاد. نبودن حاتمی در سرجایش. رفتن توپ به کرنر. کرنر روی دروازه و این بار شانس با پرسپولیس یار بود که موسی اف دقت چند دقیقه قبل را نداشت و توپ را به اوت زد.
این اشتباهات ادامه داشت و با کمی اغراق می‌شود گفت 100 درصد توپهایی که سمت چپ،بابک حاتمی باید آنها را دفع می‌کرد یا کرنر شد یا اوت. آن هم در دیداری مقابل تیمی که تبحر خاصی در استفاده از اوت و کرنرها دارد. روی گل دوم سپاهان باز هم نقش حاتمی پررنگ بود. او و بنگر هر دو برای تکل کردن توپ به سمت بازیکن سپاهان رفتند که تکل آنها نتیجه نداشت و در نهایت توپ تبدیل به گل دوم زردپوشان داشت. البته در مورد تکل دو بازیکن هم نکته این بود که بنگر در شرایطی به سمت توپ رفت که بتواند توپ را به بیرون تکل کند اما حتی جهت تکل بابک حاتمی هم اشتباه بود و اگر موفق هم می‌شد احتمالا باز هم توپ به دست سپاهانی‌ها می‌رسید.
در فاز هجومی هم اوضاع تقریبا به همین منوال بود. فقط در 10،15 دقیقه پایانی سانترهای حاتمی کمی بهتر شد و توانست یکی،دو موقعیت را نصیب بازیکنان پرسپولیس کند که یکی از آنها هم صحنه‌ای بود که طارمی توپ را گل نکرد و آه از نهاد سکوها برآمد. به غیر از 15 دقیقه پایانی سانترهای حاتمی هم سرنوشتی مشابه دفع کردن‌هایش داشتند. یعنی در اوت بودند یا در حالت بهتر در دستان رحمان احمدی و یا ضد حمله‌ای برای سپاهان.
اگر بخواهیم از اعتماد به نفسش در این بازی بگوییم هم که فقط نگاهی به دو اوتی که پرتاب کرد کافی است تا نشان دهد او بر اثر اشتباهاتش با چه شرایط روحی و چه درجه‌ای از اعتماد به نفس بازی را به پایان برد
البته در پایان باید به نقش ویژه او در تساوی بازی اشاره داشت که با سانتر بسیار دقیق و خوبش،کامیابی‌نیا را صاحب توپ کرد تا او هم با آن شوت تماشایی یک امتیاز را نصیب پرسپولیس کند.
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-03 20:17:16
نظر دهید

۳ نظر
آرش
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۰۹
همه اینایی که گفتین درست ولی قضیه اینه که این طفلک اصلا بازیکن چپ نیست حالا نه اینکه تو سمت راست خیلی خوب باشه ها ولی بنده خدا کلا تو پرسپولیس تا اینجای کار اوضاع براش با بد شانسی پیش رفته
برزو
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۰۸
طفلک... بنده خدا ... !! آقا ارش شما نسبتی با این اقا حاتم دارین؟ تو رو خدا بگین
علیرضا
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۲۹
دوستان بهتون پیشنهاد می کنم دقیق گل دوم سپاهان رو نگا کنید خود حاتمی پاس گل داد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر