فهرست
چهره روز: نورمحمدی، نا کاپیتان عصبی
چهره روز: نورمحمدی، نا کاپیتان عصبی

چهره روز: نورمحمدی، نا کاپیتان عصبی

آی اسپورت- بعد از فوت هادی نوروزی بزرگترین دغدغه برانکو پرکردن جای این بازیکن بود. البته نه پر کردن جایش در ترکیب بلکه پیدا کردن بازیکنی که بتواند بازوبند پرسپولیس را بر بازو ببندد. پرسپولیس به دلیل رفت و آمد زیاد بازیکنان سالهابا معضل کاپیتان مواجه بود و با کاپیتان شدن نوروزی مدتی بود که این معضل حل شده بود.
بعد از فوت کاپیتان اما باز هم این سوال بزرگ بوجود امد که چه کسی اول از همه وارد زمین شود. با درنظر گرفتن فاکتورهای مختلف قرعه به نام نورمحمدی افتاد اما او در این مدت نشان داده که ظاهرا گزینه مناسبی برای این مسولیت نیست.
آشفتگی و عصبیت او بیشتر از آن چیزی است که از یک بازیکن سی و اندی ساله توقع می‌رود. او پیش از این یک بار در بازی صبا و پرسپولیس،اولین بازی بعد از فوت هادی نوروزی وقتی که بازی مساوی بود و همه هم قسم شده بودند تا به خاطر کاپیتان سابقشان برنده از میدان بیرون بیایند در دقیقه 85 با درگیر شدن با قاسم دهنوی وقت زیادی از بازی را هدر داد و لحظات طلایی را از پرسپولیس برای کسب سه امتیاز گرفت.
در بازی مقابل سپاهان هم اتفاق مشابهی افتاد و باز هم در دقایق پایانی و زمانی که پرسپولیس سراپا حمله بود تا به گل برتری برسد وسپاهانی‌ها از هرگونه توقفی در بازی استقبال می‌کردند نورمحمدی با درگیر شدن با منوچهری این شانس را به زردپوشان داد. البته منوچهری برخلاف دهنوی پایه درگیری با کاپیتان قرمزها نبود تا این قضیه زود ختم به خیر شود.
البته این دو مورد از اصلی‌ترین درگیری‌های نورمحمدی بوده و این بازیکن در طول بازی بارها با فریادها و عصبانیت‌هایش بازیکنان خودی و بازیکنان حریف را مورد هدف قرارداده.
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-03 19:37:48
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۱۵
یه فاجعه ای هست در حد چشمک
-
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۱۷
تاسف
-
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۲۱
خوبه فوتبال هم سرش نمیشه اگه کیفیت سید جلال رو داشت دیگه خدا رو بنده نبود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر