فهرست
خرید جدید سپاهان: من را «ایبرو» صدا کنید
خرید جدید سپاهان: من را «ایبرو» صدا کنید

خرید جدید سپاهان: من را «ایبرو» صدا کنید

آی اسپورت- سنیاد ایبریچیچ جدیدترین بازیکن خارجی تیم سپاهان است که در نقل و انتقالات نیم فصل به این تیم آمد تا در نیم فصل دوم لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به طلایی پوشان کمک کند. سنیاد در اولین بازی رسمی خود با پیراهن سپاهان و در اولین دقیقه ای که به میدان رفت تاثیر مستقیم روی گل دوم آنها به پرسپولیس داشت.
* سوالات مان را از بازی دیروز شروع کنیم.
بازی بسیار خوبی بود. شنیده بودم که این بازی دربی ایران است و واقعا هم سطح بالایی داشت ما شانس های بیشتری برای گلزنی داشتیم و دو بار هم جلو افتادیم اما بدشانس بودیم و در نهایت به تساوی رضایت دادیم.
* جالب است که تو می گویی سپاهان موقعیت های بیشتری داشت اما پرسپولیسی ها خلاف نظر تو را دارند.
من با توجه به چیزی که دیدم صحبت می کنم. همانطور که گفتم ما دوبار از حریف مان جلو افتادیم و موقعیت های بسیار خوبی هم روی دروازه آنها مخصوصا در نیمه اول خلق کردیم. در ضمن این را هم نباید فراموش کرد که دقایق پایانی را با یک بازیکن کمتر ادامه دادیم.
* دیروز اولین بازی رسمی تو بود، نظرت درباره بازیکنان پرسپولیس و سپاهان چه بود؟
سپاهان باشگاه بزرگی است من پیش از اینکه به اینجا بیایم آشنایی نسبتا خوبی از این تیم داشتم. دیروز هم بازیکنان ما نمایش قابل قبولی را ارایه کردند و در آن سمت پرسپولیسی ها هم با بازی خوبشان من را سورپرایز  کردند.
 * اولین دقیقه، اولین بازی رسمی ات برای سپاهان منجر شد به یک گل که تو در آن تاثیر مستقیم داشتی.
خیلی خوشحال شدم که اولین توپی که زیر پایم افتاد در نهایت به گل تبدیل شد. ای کاش آن گل ما را به برتری می رساند و سه امتیاز را می‌گرفتیم. در آن حالت خوشحالی ام دو چندان می شد.
* دیروز متوجه شدی که هواداران پرسپولیس علیه خلعتبری شعار دادند؟
من می دانستم که محمدرضا پیش از سپاهان در پرسپولیس بازی می‌کرد. همچنین فهمیدم که دیروز آنها برای خلعتبری شعار دادند اما چون زبانشان را نمی فهمیدم متوجه نشدم چه می گویند. من سعی کردم بازی خودم را انجام بدهم و از جو ورزشگاه لذت ببرم.
* شنیدیم که خلعتبری در رختکن گریه کرده است، اینطور است؟
اتفاقا بعد از بازی حال خلعتبری بسیار خوب بود و من متوجه چیزی نشدم. شاید هم این اتفاق افتاده باشد و من ندیده باشم.
سال 2014 و بعداز جام جهانی تصمیم گرفتی که از فوتبال ملی خداحافظی کنی، چرا؟
10 سال در تیم ملی بوسنی بازی کردم. 44 بازی ملی داشتم و 4 گل هم به ثمر رساندم. مهمترین آرزویم بازی در جام جهانی بود که محقق شد. دیگر در سطح ملی اشباع شده بودم و می  خواستم بیشتر وقتم را برای همسر و فرزندانم بگذارم به همین دلیل تصمیم گرفتم از تیم ملی خداحافظی کنم.
معمولا بازیکنان خارجی که به فوتبال ما می آیند بر سر تلفظ اسم شان شک و شبهه بسیار زیادی به وجود می آید و هرکس آنها را با تلفظ خاص خودش صدا می کند، اسم و فامیل تو دقیقا چیست؟
من سنیاد ایبریچیچ هستم و من را ایبرو صدا می زنند. مثل ابراهیموویچ که ایبرا صدایش می کنند. همانطور که می دانید زلاتان اصلیت بوسنیایی دارد و من عاشق بازی او هستم.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-02-03 20:15:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر