فهرست
آردا توران :انریکه تحرک و پویایی را به تیم افزوده
آردا توران :انریکه تحرک و پویایی را به تیم افزوده

آردا توران :انریکه تحرک و پویایی را به تیم افزوده

آی اسپورت- آردا توران هافبک جدید تیم فوتبال بارسلونا که در زمان حضور در تیم اتلتیکومادرید یکی از کلیدی ترین مهره های تیم سیمئونه بود در برنامه رادیویی پاسخگوی سوالات مختلف بود.
توران در ابتدا درمورد بازی روز شنبه تیمش مقابل اتلتیکو گفت:" من احساس عجیبی داشتم چون مدت طولانی در کنارشان بازی کرده بودم. بازیکنان اتلتیکو برای من خیلی خاص بوده اند و خواهند بود. اما در جریان بازی من فقط به فکر کمک کردن به تیمم بودم."
توران همچنین درخصوص بازی خشن تیم سیمئونه پاسخ داد:" من درهردو تیم بازی کرده ام و می توانم به شما بگویم که چقدر متوقف کردن تیم هایی نظیربارسلونا سخت است. بازیکنان اتلتیکومادرید و اتلتیک بیلبائو با قلب و شخصیت بسیار بازی می کنند. کیفیت بازی آنها شایسته احترام است. ما به عنوان بازیکنان بارسلونا می دانستیم که آنها هرکاری برای متوقف کردن ما خواهند کرد."
آردا در ادامه نیز اینگونه ادامه داد:" من به اینجا آمده ام تا لیگ قهرمانان اروپا را ببرم. با اتلتیکو ما فقط یک دقیقه با قهرمانی فاصله داشتیم. باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا من می توانم به تیمم در شکستن طلسم قهرمانی متوالی در اروپا کمک کنم یا نه."
او لوییس انریکه را نیز مورد ستایش قرار داد و گفت:" من واقعا می توانم با او ارتباط برقرارکنم. او با حرارت و پر شور است. دربارسلونا همواره روحیه تیمی و کیفیت وجود داشته است اما او مولفه های پویایی و تحرک را به تیم اضافه کرده است."
او در پایان در مورد ماجرای پرتاب کفشش نیز گفت :" پرتاب کفش در آن بازی یک اشتباه بود. من اشتباه کردم و از آن درس گرفتم اما من همیشه بازیکن فعالی در زمین هستم."

کدخبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-04 03:54:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر