فهرست
سوژه روز : بازگشت گری نویل به نیوکمپ و خاطرات فینال 99
سوژه روز : بازگشت گری نویل به نیوکمپ و خاطرات فینال 99

سوژه روز : بازگشت گری نویل به نیوکمپ و خاطرات فینال 99

آی اسپورت – دور رفت از مرحله نیمه نهایی بازی های جام حذفی اسپانیا تا ساعتی دیگر در ورزشگاه نیوکمپ بین دو تیم بارسلونا و والنسیا برگزار می گردد. نکته جالب توجه اما بازگشت گری نویل به نیوکمپ است. او این بار نه به عنوان بازیکن بلکه به عنوان سرمربی تیم والنسیا به این استادیوم بازمی گردد.
در سال 1999 فینال لیگ قهرمانان اروپا بین تیم های منچستریونایتد و بایرن مونیخ آلمان در ورزشگاه نیوکمپ برگزارشد. گروه 92 شامل برادران نویل ، پول اسکولز ، دیوید بکهام و رایان گیگز همگی در آن شب به یاد ماندنی کناریکدیگر در آخرین دقایق بازی جلوی قهرمانی تیم آلمانی را گرفتند و سبب ساز قهرمانی تیم فرگی شدند.
شادی فراموش نشدنی بازیکنان منچستر پس از سوت پایان آن بازی دراماتیک تصویر مثبتی از این استادیوم در ذهن گری نویل ایچاد کرده است و این نکته در کنفرانس خبری روز سه شنبه نویل مشخص بود. مربی انگلیسی بار دیگر در یک لحظه مهم به نیوکمپ می رود. با توجه به اینکه تیم او در لالیگا شانس قهرمانی بالایی ندارد بازی های جام حذفی برای تیم والنسیا اولویت اول خواهد بود و  نویل امیدوار است اتفاقی که در سال 1999 در نیوکمپ برایش رخ داد این بار هم تکرار شود.

کدخبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-03 22:22:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر