فهرست
گزارش: پاتو به جای فالکائو در لیست تیم چلسی
گزارش: پاتو به جای فالکائو در لیست تیم چلسی

گزارش: پاتو به جای فالکائو در لیست تیم چلسی

آی اسپورت – باشگاه چلسی لیست 22 نفره بازیکنانش را برای مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا منتشر کرده است. در این لیست نام الکساندر پاتو به جای رادامل فالکائو آمده است.
باشگاه چلسی در مهلت نقل و انتقالات زمستانی ، الکساندرپاتو را به صورت قرضی جذب کرد و با توجه به اینکه امیدی به درخشش و تاثیر گذاری فالکائو در استمفوردبریج نیست این اختیار دارد که قرار داد بازیکن برزیلی را دائمی کند.
رادامل فالکائو از حضور در تیم چلسی تنها یک بار موفق به گلزنی شده است. او در این مدت دچار مصدومیت های متعددی شده و همین مسئله موجب شده او عملکرد ضعیف تری به نسبت دوران حضورش در یونایتد داشته باشد.
فرم بازی و آمادگی او با توجه مصدومیت های متعدد او مختل شده است. فالکائو که در حال حاضر با مصدومیت از ناحیه ساق پا دست و پنجه نرم می کند با توجه به باز بودن پنجره نقل و انتقالات زمستانی تا 26 فوریه  حدس و گمان های بسیاری در خصوص جدایی اش از جمع آبی های لندنی و ملحق شدن او به یک باشگاه چینی شنیده می شود.
باشگاه چینی جیانگسوسانینگ بیشترین علاقه را برای جذب مهاجم کلمبیایی نشان داده است همان باشگاهی که چندی پیش رامیرس را از تیم چلسی به خدمت گرفت.

کدخبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-03 23:56:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر