فهرست
کمپین هنرمندان برای کمک به بانوی ورزشکار آسیب دیده
کمپین هنرمندان برای کمک به بانوی ورزشکار آسیب دیده

کمپین هنرمندان برای کمک به بانوی ورزشکار آسیب دیده

آی اسپورت - فراخوان برای کمک به ملی پوش بانوی آسیب دیده رشته راگبی تاکنون بدون نتیجه نبوده است. تصادف شدید سارا عبدالملکی بازیکن تیم ملی راگبی بانوان و رسانه ای شدن این موضوع، باعث شد چند چهره مطرح و تاثیرگذار میان مردم آستین ها را بالا بزنند و در صفحات شخصی اجتماعی خود ضمن اطلاع رسانی، کمپینی هم برای کمک راه بیندازند.
یکی از این چهره ها مهراب قاسم خانی نویسنده مطرح سینما و تلویزیون است که در روزهای گذشته بعد از مطلع شدن دست به کار شد و با به راه اندازی کمپین خیریه در شبکه های اجتماعی شادی را به خانواده این ورزشکار بازگرداند. ماجرا از جایی شروع شد که یکی از طرفداران مهراب قاسم خانی در اینستاگرام موضوع تصادف شدید سارا عبدالملکی بازیکن تیم راگبی بانوان را به اطلاع این چهره رساند و قاسم خانی هم بعد از پی بردن به صحت و سقم این اتفاق تلخ در تماس با مادر سارا پی به هزینه های گزاف عمل جراحی این ورزشکار برد. به همین خاطر پستی روی صفحه اینستاگرام خود گذاشت و در بخشی از آن نوشت:" برای طرفدارانش نوشت:«این دختر جوون توی یک تصادف شدید در ماموریت کاری بدجوری آسیب دید تا جایی که احتمال قطع نخاع اون هم می رود.مهره هاش شکسته و درنخاع فرو رفته و خطر زیادی تهدیدش میکنه. خانواده اش توانایی پرداخت بیش از 100 میلیون تومان هزینه های جراحی اون رو ندارن... الان بهبود وضعیت سارا و بازگشتش به زندگی به همه ما بستگی داره."
مهراب قاسم خانی شماره حساب مادر ملی پوش ایرانی را منتشر و از مردم خواست تا به او کمک کنند. شقایق دهقان به بیمارستان رفت و از سارا عبدالملکی عیادت کرد. رضا صادقی خواننده پاپ کشورمان پستی در اینستاگرام خود گذاشت و خبر از کمک مالی به این ورزشکار آسیب دیده کرد. مریم ابوترابی مادر سارا عبدالملکی در این باره گفت:" تا امروز 60 میلیون برای دخترم هزینه کرده ایم که 26 میلیون تومان آن از طریق کمک های مردمی جمع شده است." البته بنا بر اعلام بیمارستان گفته می شود برآورد هزینه لازم حدود 100 میلیون تومان است.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-04 10:00:48
نظر دهید

۱ نظر
برزو
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۲۶
بیمه تکمیلی نداشت؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر