فهرست
آمار ناامید کننده نیمار؛ او پنالتی‌ زن قهاری نیست
آمار ناامید کننده نیمار؛ او پنالتی‌ زن قهاری نیست

آمار ناامید کننده نیمار؛ او پنالتی‌ زن قهاری نیست

آی اسپورت - بارسلونا شب گذشته در خانه‌اش والنسیا را با هفت گل شکست داد اما در کمال تعجب نیمار در این جشنواره گل سهمی نداشت و تمام گل‌های میان دو ضلع دیگر مثلث هجومی بارسا، لوئیس سوارز و لیونل مسی تقسیم شد.
نیمار در دقیقه ۴۵ فرصت خوبی داشت تا از روی نقطه پنالتی نامش را در فهرست گلزنان بارسلونا ثبت کند اما او این ضربه را به هدر داد. با هدر دادن این ضربه پنالتی، ضریب کارآمدی نیمار برای گلزنی از روی نقطه پنالتی در این فصل به ۵۰ درصد کاهش پیدا کرد. از ماه آگوست سال ۲۰۱۵ که بارسلونا اولین بازی رسمی‌اش را در این فصل انجام داد، نیمار هشت ضربه پنالتی زده که تنها در چهار بار آن موفق به گلزنی شده است.
او شب گذشته در پایان نیمه اول زمانی که شکوردان مصطفی، مدافع والنسیا، مسی را در محوطه جریمه نقش بر زمین کرد و به سبب آن از زمین بازی اخراج شد. مسی اجازه داد هم‌تیمی برزیلی‌اش این ضربه را بزند اما او توپ را از کنار دروازه به بیرون فرستاد. نیمار در این فصل دو بار در لالیگا، یک بار در لیگ قهرمانان اروپا و یک بار در جام حذفی از روی نقطه پنالتی گلزنی کرده است.

منبع: وبسایت برنامه 90
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-04 12:09:17
نظر دهید

۱ نظر
برزو
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴، ۰۵:۳۲
اصن نمیدونم چرا موقع زدن ضربه پنالتی درست دورخیز نمیکنه!! دو قدم با توپ فاصله میگیره همش! بعضی وقتا هم که خوب فاصله میگیره 3-4 بار مکث میکنه قبل از زدن ضربه! کلا خاص بودن خوبه اما خب باید دید به چه قیمتی؟؟؟ این بازیها مهم نیست زیاد ولی یه بازی مث چلسی_ بارسلونای 2012 تو نیوکمپ که مسی اون پنالتی رو از دست داد تاریخ فوتبال رو عوض میکنه. البته مسی هم مث رونالدو پنالتی زن خوبی نیست ولی حداقل از نیمار خیلی بهتره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر