فهرست
سوژه آنلاین: وقتی کی روش، قلعه نویی می شود!
سوژه آنلاین: وقتی کی روش، قلعه نویی می شود!

سوژه آنلاین: وقتی کی روش، قلعه نویی می شود!

آی اسپورت – سوژه های امروز را از سرمربی تیم ملی شروع می کنیم. او که چند ساعت قبل باید تیمش را به مصاف ازبکستان برسد، خبر بسیار بدی شنید. اینکه اولین مربی اش را از دست داده. کی روش در صفحه فیس بوکش با اشاره به این موضوع نوشت: ماریو ویلسون، اولین مربی من در فوتبال حرفه ای در تیم استوریل، امروز روز وداع است و من در خدمت تیم ملی ایران برای یک دیدار در مقدماتی جام جهانی هستم، من به تو بدهکارم، من به تو افتخار می کنم و ممنونم، من بابت شغلی که به من و تمام چیز هایی که به فوتبال پرتغال دادی. در آرامش باشی. ماریو ویلسون من همیشه به یاد تو هستم، به عنوان اولین مربی که در فوتبال حرفه ای به من آموزش دادی، ممنون برای همه چیز.

فیس بوک کی روش
نوشته کی روش برای ویلسون

کی روش به خاطر یک موضوع دیگر هم سوژه شده و آن تیپش در کنفرانس خبری دیروز بوده. در شرایطی که اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی از لباسهای آدیداس استفاده می کنند او کلاه نایکش را با لباس آدیداسش ست کرده. اتفاقی که اگر فدراسیون فوتبال با آدیداس قرارداد داشت، قطعا به ضررمان تمام می شد.

کی روش
تیپ کی روش در کنفرانس دیروز


کی روش البته اولین سرمربی تیم ملی نیست که چنین کارهایی می کند و امیر قلعه نویی هم زمانی که روی نیمکت تیم ملی نشست یکبار به خاطر مولتی برند بودنش مورد توجه عکاسان قرار گرفت.

امیر قلعه نویی
امیر قلعه نویی با پوششی از مارکهای مختلف


تابناک ورزشی با انتشار این عکس نوشته: عادل احمدف که گفته می شود مصدوم شده است و دنیزف دو بازیکنی که در لیگ روسیه با سردار آزمون با مهاجم تیم ملی رو به رو شده اند با وی اینچنین شوخی کرده اند. به این مدل شوخی می توان القاب مختلفی داد. اما چون قابل چاپ نیست، ما به آن القاب فقط فکر می کنیم!

شوخی بازیکنان ازبک با آزمون
شوخی عجیب بازیکنان ازبک با سردار آزمون

 دیروز برایتان از بازیگر شدن هانی نوروزی نوشتیم. امروز دوباره از پیوند سینما و فوتبال برایتان خبر داریم. آنطور که خبرآنلاین نوشته، ؛علی پروین ،خداداد عزیزی ، مهدی هاشمی نسب و آرش برهانی به درخواست علی انصاریان در فیلمی بازی کردند که او به همراه حدیث فولادوند و به کارگردانی فرناز امینی بازی کرده و بزودی در بازار نمایش خانگی عرضه می شود. علی پروین پیشر در فیلم زندگی خودش هم جلوی دوربین رفته اما اصلا موفق نبوده است. درست مثل خداداد که نمایی در فیلم خوابم میاد جلوی دوربین رفته یا برهانی که در پژمان بازی کرده و هیچ یک هم موفق نبودند.

 

پوستر فیلم حس خوب زندگی
پوستر فیلم حس خوب زندگی


کد خبر: 9408

۲    
آی اسپورت
2016-10-06 08:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر