فهرست
انتقاد تند سرمربی لاتزیو از شعارهای هواداران تیمش
انتقاد تند سرمربی لاتزیو از شعارهای هواداران تیمش

انتقاد تند سرمربی لاتزیو از شعارهای هواداران تیمش

آی اسپورت - در دیدار ناپولی برابر لاتزیو در هفته بیست و چهارم رقابت های سری A که با پیروزی دو بر صفر ناپولی به پایان رسید یک اتفاق تلخ رخ داد و هواداران لاتزیو شعارهای نژاد پرستانه ای را علیه کولیبالی مدافع سیاه پوست ناپولی سر دادند که همین باعث شد تا داور بازی را چند دقیقه متوقف کند.
استفانو پیولی، سرمربی لاتزیو در نشست خبری بعد از بازی به شدت از هواداران تیمش انتقاد کرد و گفت: اصلا چنین چیزی را نمی توان قبول کرد. چطور می توان تصور کرد که هواداران در حالی که خود بازیکن سیاه پوست دارند علیه بازیکنان سیاه پوست دیگر تیم ها شعارهای نژاد پرستانه سر دهند؟
او ادامه داد: متوقف کردن این بازی ثابت کرد که این موضوع چقدر مهم است و باید از فوتبال ایتالیا برچیده شود. نباید دیگر شاهد شعارهای نژاد پرستانه در فوتبال ایتالیا باشیم. مردم باید به همدیگر احترام گذارند و ارزش ها را رعایت کنند. نباید هیچ وقت ارزشهای انسانی را فراموش کنیم.
سرمربی لاتزیو در ادامه گفت: هیچ دلیلی برای توجیه کردن شعارهای نژاد پرستانه وجود ندارد. بدون شک تنها تعداد اندکی از هواداران لاتزیو چنین رفتار زشتی را از خود نشان دادند و همه ورزشگاه این کار را انجام نداد. برایم بسیار سخت است که این موضوع را بفهمم که چرا این تعداد اندک با وجود آن که خود بازیکن سیاه پوست دارند چنین رفتارهایی را انجام می دهند.
لاتزیو در فصل جاری رقابت های سری A عملکرد خوبی از خود نشان نداده است و با 32 امتیاز در رده نهم جدول رده بندی جای دارد و احتمال اخراج سرمربی این تیم زیاد است.  

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-04 13:10:49
نظر دهید
۱ نظر
برزو
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۲۰
انتقاد کرده که مثلا بگه این حرکت رو محکوم کردم!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر