فهرست
عکس روز: عکس عجیب یحیی پیش از دیدار با پرسپولیس!
عکس روز: عکس عجیب یحیی پیش از دیدار با پرسپولیس!

عکس روز: عکس عجیب یحیی پیش از دیدار با پرسپولیس!

آی‌اسپورت- یحیی گل محمدی در فاصله سه روز مانده به بازی با پرسپولیس پست عجیبی را در اینستاگرامش منتشر کرد. یحیی با انتشار عکسی از خودش و هادی نوروزی نوشت: «چشمامون به ندیدنت عادت نکرده ، کاشکى بودى و گل میزدى کاشکى بودى و پاس گل میدادى کاشکى فقط و فقط بودى.» این که چرا سرمربی ذوب‌آهن پیش از دیدار مقابل پرسپولیس چنین متنی را قرار می‌دهد، جای سوال دارد. ولی این اتفاق در لیگ برتر عادی شده. پیش از این علیرضا منصوریان هم برای به دست آوردن هواداران استقلال در دیدار مقابل این تیم از روی نیمکت بلند نمی‌شد و پس از شکست هم لبخند رضایت از برد استقلال به لب داشت. البته آلترناتیو سرمربی پرسپولیس هم قبلا از این کارها کرده بود. گل‌محمدی پس از برد ذوب‌آهن در جام حذفی مقابل شاگردان برانکو در جواب سوال خبرنگاران مبنی بر اشتباهات داوری، اعلام کرده بود که در این فصل فقط دو دیدار از داوری سود بردند که آن هم به بازی مقابل پرسپولیس برمی‌گردد. یحیی با این کار هم دل پرسپولیسی‌ها را به دست آورد و هم صدای هواداران ذوب‌آهن را خاموش کرد. 


کدخبر: 9407
  ۵  
آی اسپورت
2016-02-04 14:42:46
نظر دهید

۵ نظر
10-10-10
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۴۶
یحیی حرفه ای میاد و پرسپولیس رو میبره و زورش رو میزنه واسه برد.اما منصوریان میاد و بیرانوند رو میشونه رو نیمکت و باعث باخت نفت در جام حذفی روبروی استقلال میشه...و بعد بیرانوند رو به پرسپولیس نمیده تا به نیکت استقلال نزدیک بشه و هزار تا کار آماتور دیگه.اما یجیی یک مربی حرفه ای و مدرنه که علیرغم نشون دادن عشقش به پرسپولیس همواره پرسپولیس رو برده و برای ذوب آهن کم نذاشته در مقابل منصوریان یک مربیه هوچی و آماتوره که به زودی محو میشه.مقایسه این دو اشتباهه
-
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۵۴
چرا با حرفای چرت راجع به منصوریان ماست مالی میکنید قضیه رو؟
برزو
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۲۴
الان این مطلب مربوط به منصوریان بود؟؟؟ اگه یکی این لنگیها رو ول کنه دلیل کاهش سطح اب اقیانوسها رو به نامزد شدن خیابانی تو مجلس شورای اسلامی ربط میدن!
-
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۲۸
گلمحمدیو با اون کچل مقایسه نکن عمو!یحیی فقط حرف دلشو زده ولی اون کچل با کاراش خودشو در حد یک بوقچی اورد پایین
پدرام
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴، ۰۳:۴۲
نکه یحیی شما چند سال نمیزاره بازیکنانش بیاد استقلال بابا یکی دم از حرفه ی بزنه که خودش بدونه حرفه ی یعنی چی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر