فهرست
خبر بد برای بایرن؛ تیاگو ادامه فصل را از دست داد
خبر بد برای بایرن؛ تیاگو ادامه فصل را از دست داد

خبر بد برای بایرن؛ تیاگو ادامه فصل را از دست داد

آی اسپورت- تیاگو آلکانتارا به احتمال بسیار زیاد ادامه ی فصل را برای بایرن مونیخ از دست خواهد داد. این بازیکن در بازی یکشنبه شب تیمش که به تساوی 3-3 برابر هوفنهایم انجامید دچار مصدومیت شد و ممکن است نتواند در جام جهانی نیز به میدان برود. این ملی پوش اسپانیایی پس از 25 دقیقه مجبور به ترک زمین شد و گفته می شود شاید نتواند تا پایان ماه ژوئن به میادین بازگردد.

طبق بیانیه ی منتشر شده در وبسایت باشگاه بایرن مونیخ «تیاگو در جریان تساوی 3-3 بایرن مونیخ برابر هوفنهایم دچار مصدومیت شده است. پس از انجام MRI روی عضله ی او مشخص شد که او در قسمتی از لیگامنت زانوی راستش دچار پارگی شده است. این بازیکن اسپانیایی باید 14 روز استراحت مطلق داشته باشد. و احتمالا مصدومیت او بین 6 تا 8 هفته به طول خواهد انجامید. این بازیکن احتمالا نیمه نهایی و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد.»

این بازیکن در صورت راهیابی بایرن به فینال رقابت های لیگ قهرمانان احتمالا می تواند به میدان برود. روز یکشنبه بایرن مونیخ پس از 19 برد متوالی در برابر هوفنهایم تن به تساوی داد. البته در این بازی گواردیولا به تعدادی از بازیکنان کلیدی تیمش استراحت داده بود.

 

     
آی اسپورت
2014-03-30 01:24:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر