فهرست
عصبانیت بنگر از طارمی: فکر کردند قهرمان شدیم
عصبانیت بنگر از طارمی: فکر کردند قهرمان شدیم

عصبانیت بنگر از طارمی: فکر کردند قهرمان شدیم

آی اسپورت- از دست رفتن موقعیت پرسپولیس در بازی مقابل سپاهان در دقایق پایانی بازی توسط طارمی خیلی‌ها را عصبانی کرد. اما ظاهرا محسن بنگر بیش از همه عصبانی است. او از دست بعضی از بازیکنان پرسپولیس که ظاهرا طارمی هم یکی از آنهاست حسابی ناراحت است:«فکر می کنم بازیکنان جوان تیم دچار غرور شده اند و فکر می کنند که پرسپولیس قهرمان جام جهانی شده است ولی باید بگویم که دوستان ما هیچ چی نشده ایم و 5 امتیاز از صدر جدول عقب هستیم.فکر کرده ایم دو بازی را برده ایم هر روز باید از قهرمانی حرف بزنیم.من نمی دانم چرا بعضی از بازیکنان فکر می کنند که ما قهرمان هستیم. اگر بتوانیم سهمیه هم بگیریم شاهکار کرده ایم.ما به برانکو اطمینان داریم.او حواسش به پرسپولیس است.مطمئن هستم او دوباره پرسپولیس را می سازد.»
او در مورد موقعیت صد در صدی که طارمی از دست داد گفت:«موقعیت صد در صدی نگویید.بگویید موقعیت هزار درصدی!فکر می کنم مهدی آن قدر اطمینان داشت آن توپ گل می شود که توپ را بیرون زد.امیدوارم مقابل ذوب آهن این فرصت ها را از دست ندهیم.در بازی سپاهان متاسفائه دو اشتباه کردیم یک بار در ضربه کرنر و یک بار هم روی ناهماهنگی و عدم یارگیری دروازه ما باز شد.»
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-04 19:47:40
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴، ۰۰:۴۸
بنگرعزیز اگ قرارباشه هرتوپی ک بش میرسه گل کنه ک دیگ جاش توفوتبال ایران نیس بایدبره مهاجم ی تیم ترازاول اروپایی بشه.انتظاربیجانداشته باشید..اگ اعتراضی هم باشه باید ب عملکردبد خط دفاع باشه ن حمله..
برزو
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴، ۰۵:۵۳
در جواب به اون اقایی که فرمودند اگه هر توپی رو گل میکرد جاش تو اروپا بود!!! هر توپی؟؟؟ تو بازی با استقلال اهواز 10 تا توپ خراب کرد. اینجور به نظر میرسه که مهدی طارمی موقعیتها رو خراب میکنه بلا استثنا "مگر این که" خلافش اتفاق بیفته! مهدی طارمی تکنیک خوبی داره استارتهای خوبی میزنه قدرت بدنی خوبی هم داره اما بی رودربایستی تمام کننده و مهاجم خوبی نیست!! البته عالیشاه و بقیه هم بهتر از طارمی نیستند که بخواد بهشون پاس بده لنگ یه تمام کننده ی خوب باید بخره.
فرشته ف
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۲۸
من فکر میکنم درشرایط فعلی بنگر باتوجه به سابقه آسیایی بیشترش و کنترل وخویشتن داری
گزینه ی بهتری برای کاپیتانی می باشد این حرفهایش هم نشانه ی تجربه و پختگی ایشان است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر