فهرست
علی کریمی: اسم علی کریمی به من انگیزه میدهد!
علی کریمی: اسم علی کریمی به من انگیزه میدهد!

علی کریمی: اسم علی کریمی به من انگیزه میدهد!

آی اسپورت- همیشه بازی‌های پرسپولیس و سپاهان جذابیت‌های خاصی دارد. بازی این هفته این 2 تیم هم یکی از جذاب‌ترین بازی‌های لیگ بود که با تساوی پر گل 2- 2 و البته موقعیت‌های زیاد به پایان رسید. یکی از این موقعیت‌ها شوت سنگینی بود که علی کریمی هافبک سپاهان از پشت 18 قدم زد و از بالای دروازه با فاصله کمی به بیرون رفت.
این شوت اگر گل می‌شد و سپاهان 2- صفر جلو می‌افتاد شاید کار پرسپولیس برای گرفتن یک امتیاز خانگی هم سخت می‌شد اما شوت کریمی با بدشانسی به بیرون رفت تا در نهایت این بازی با تساوی به پایان برسد
در نیمه اول یک شوت سرکش زدی که با فاصله کمی به بیرون رفت...
بله، شاید اگر من کمی به دروازه نزدیک‌تر بودم شوتم بیرون نمی‌رفت و توی چارچوب قرار می‌گرفت اما فاصله من با دروازه کمی دور بود که همین مساله باعث شد توپ با فاصله یک متری از دروازه به بیرون برود.
شاید اگر این شوت گل می‌شد، نتیجه جور دیگری رقم می‌خورد چون در این صورت سپاهان 2- صفر جلو می‌افتاد و کار برای پرسپولیس سخت می‌شد...
دقیقا همینطور است. اگر ما 2- صفر می‌شدیم ورق برمی‌گشت و می‌توانست همه چیز به سود ما پیش برود. اینطور حاشیه امنیت‌مان بالا می‌رفت و کار برای پرسپولیس سخت می‌شد. این شوت می‌توانست خیلی به ما کمک کند که متاسفانه گل نشد تا بازی با تساوی به پایان برسد.
از اینکه با یکی از اسطوره‌های محبوب پرسپولیس تشابه اسمی داری، چه حسی داری؟
حس خاصی ندارم. من هم یک علی کریمی دیگر هستم و فکر می‌کنم بتوانم بیشتر پیشرفت کنم. بالاخره من فرصت خوبی پیش رو دارم و باید از موقعیت‌هایم بهتر استفاده کنم.
این مساله به شما انگیزه می‌دهد؟ بله، تشابه اسمی با اسطوره پرسپولیس انگیزه من را بالا می‌برد.
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-04 20:03:39
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۱۸
خبرنگار گیر داده که انگیزه میده بهت
-
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۱۷
خبرنگار معلومه پرسپولیسی بوده
-
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۵۶
چه گفت و گوی چررتییی. مال کجا بوده خبر نگاره؟؟ هیچی دیگه نبود برای پرسیدن ؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر