فهرست
گزارش : رقابت شانه به شانه ناپولی و یوونتوس
گزارش : رقابت شانه به شانه ناپولی و یوونتوس

گزارش : رقابت شانه به شانه ناپولی و یوونتوس

آی اسپورت – ناپولی و یوونتوس احتمالانمی توانند مسیر بردهای متوالی شان را ادامه دهند. دیریا زود یکی از آن ها خواهد لغزید. اما آنها فعلا این مسیر را می دهند و انتظار می رود تا زمانی که مقابل هم قرار نگیرند متوقف نشوند.
در بازی های این هفته، بانوی پیر با یک گل جنوا را شکست داد تا سیزدهمین برد متوالی خود را در این فصل رقم بزند. رکوردی که بهترین آمار آنها در تاریخ سری آ محسوب می شود. تیم ناپولی هم با دوگل برابر لاتزیو به پیروزی رسید که این برد هفتمین پیروزی متوالی ناپلی ها محسوب می شد و باعث شد آنها صدر جدول را حفظ کنند. نکته جالب در مورد این بازی گلزنی گونزالو هیگواین بود. او بیست و سومین گلش را در مسابقات لیگ ایتالیا به ثمر رساند و رکورد گلزنی لوکاتونی و مائوروایکاردی که در فصل قبل بالاترین آمار را با 15 گل زده داشتند پشت سر گذاشت. البته گل مهاجم آرژانتینی تا حدی اتفاقی به ثمررسید. ضربه گونزالو هیگواین پس از برخورد به فدریکومارکتی بلوکه شد و با برخورد دوباره به مهاجم آرژانتینی وارد دروازه حریف شد اما در مجموع ناپولی مستحق پیروی در بازی چهارشنبه شب بود.
مسئله تنها آقای گلی هیگواین و بردهای متوالی یوونتوس نیست. این دو تیم بهترین عملکرد را چه در خط دفاع و چه در خط حمله تا اینجای رقابت های کالچو ارائه داده اند. ناپولی و یوونتوس به ترتیب 52 و 43 گل در بازی های کالچوبه ثمر رسانده اند. در خط دفاعی نیز بازهم این دو تیم به ترتیب با 19 و 15 گل خورده بهترین آمار را در اختیار دارند.
بازی های این هفته دو تیم آسان به نظر می رسد. یوونتوس مقابل تیم نوزدهم جدول یعنی فروزینون قرار می گیرد و ناپولی برابر تیم هجدهم یعنی کارپی بازی خواهد کرد. اما اوج هیجان در روز 13 فوریه جایی که دو تیم رو در روی هم قرارمی گیرند خواهد بود.

کدخبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-04 21:03:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر