فهرست
سوژه روز : نحسی دنیس چریشف
سوژه روز : نحسی دنیس چریشف

سوژه روز : نحسی دنیس چریشف

آی اسپورت – نمادها ، تیم ها ، استادیوم ها و تاریخ هایی همواره در فوتبال نحس و بدیمن یوده اند. مانند ورود گربه سیاه به داخل استادیوم که اتفاق بدیمنی در لیگ های اروپایی به خصوص فرانسه محسوب می شود یا نحسی بازی کردن در روز سیزدهم یک ماه. اما اتفاقی که در این فصل در رقابت های باشگاه های اسپانیا درحال رخ دادن است پدیده جدیدی است.
دیشب و در جریان بازی تیم های والنسیا و بارسلونا تنها چند ثانیه پس از ورود دنیس چریشف و در حالیکه هواداران بارسا مشغول تشویق این بازیکن بودند ، تیم گری نویل چهارمین گل را هم دریافت کرد. این اتفاق در حال افتاد که تیم نویل علیرغم 10 نفره بودن برای دقایقی توانسته بود توپ و میدان را صاحب شود. این برای دومین بار است که ورود دنیس چریشف به داخل زمین دردسر ساز می شود. دفعه قبل او با ورود به زمین سبب حذف تیم رئال مادرید شد. این طور که به نظر می رسد تیم نویل باید بیش از پیش مراقب چریشف باشد تا نحسی این بازیکن جوان بیشتر از این گریبان گیر تیمش نشود.

کدخبر : 9413
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-04 21:47:58
نظر دهید

۲ نظر
برزو
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴، ۰۵:۱۳
این مهره ی نفوذی شانسلونا تو بقیه ی تیمهاست میخوان بارسا رو قهرمان جام حذفی کنن. حالا شما ببین همین چریشف بعد از حذف والنسیا میره تو تیمی که حریف بعدی شانسلوناست.
-
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۲۸
برزو چی زدی??
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر