فهرست
کوین کمپل : می توانیم بایرن را شکست دهیم
کوین کمپل : می توانیم بایرن را شکست دهیم

کوین کمپل : می توانیم بایرن را شکست دهیم

آی اسپورت – در آستانه بازی حساس روز شنبه تیم های بایرن مونیخ و بایرلورکوزن ، کوین کمپل بازیکن جوان باشگاه لوزکوزن در مصاحبه با خبرنگاران درباره مسائل مختلف صحبت کرد.
" هدف مان این است که به لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم و برای این کار باید در بوندس سوم یا چهارم شویم. ما درمسیر صحیح قرار داریم و در بازی برابر هوفنهایم که بازی راحتی نبود توانستیم یک امتیاز بگیرم و پس از آن هانوفر را شکست دادیم. با این حال بازی های سختی پیش رو داریم. اولی برابر بایرن است و بعدی برابر دارمشتات خواهد بود و پس از آن ما باید برابر دورتموند بازی کنیم. ما در جام حذفی باید برابر وردربرمن بازی کنیم و در لیگ اروپا به مصاف اسپورتینگ لیسبون خواهیم رفت. این ها بازی های بسیار سختی هستند و ما به همین خاطر نیم فصل دوم را با موفقیت آغاز کرده ایم."
در مورد شرایط جدول او به خبرنگاران گفت : " من جزییات و اعداد جدول را به خوبی نمی دانم اما می دانم که در رتبه چندم هستیم و تفاضل گل مان چقدر است. هنوز خیلی زود است که بگوییم چه خواهد شد و پیش بینی کنیم اما هواداران از پیش بینی لذت می برند در حالیکه برای ما بازیکنان اینطور نیست."
او همچنین در خصوص بازی چیچاریتو و کسیلینگ در کنارهم صحبت کرد :" من فکر می کنم هردویشان برای ما مهم هستند. آنها تجربه زیادی دارند و این یک ترکیب خوب است. اما نباید بازیکنان دیگر تیم را هم فراموش کنیم. هاکان چالانوغلو و کریم بلعربی هم شایسته ستایش اند."
کوین کمپل در مورد بازی این هفته برابر بایرن مونیخ گفت :" ما در خانه هستیم و مسلما برای بردن بازی خواهیم کرد و نه برای تساوی. ما می دانیم که چه بازی سختی را پیش رو داریم. باید روز بی نقصی داشته باشیم تا بتوانیم بایرن را ببریم. این مهم نیست که آنها چد بازیکن مصدوم دارند چون آنها برای هر پست 2 یا 3 بازیکن ذخیره دارند. من مطمئن هستم که ما شانس های خوبی برای گلزنی خواهیم داشت و اگر بهتر از بازی هانوفر ازشان استفاده کنیم می توانیم بایرن را ببریم."
او در پایان این گونه ادامه داد :" من مطمئن هستم بایرن به ما احترام می گذارد. برای آنها بازی سختی خواهد بود چون می دانند که ما در مقابل شان خوب بازی می کنیم. من انتظار یک جو فوق العاده را در روز بازی دارم و ما همه توان خود را برای بردن بازی به کار می گیریم."

کدخبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-04 23:24:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر