فهرست
مصاحبه مفصل گوندوگان: از بازی در دورتموند لذت می‌برم
مصاحبه مفصل گوندوگان: از بازی در دورتموند لذت می‌برم

مصاحبه مفصل گوندوگان: از بازی در دورتموند لذت می‌برم

آی‌اسپورت- گوندوگان موفق شد بار دیگر در این فصل زیر نظر توماس توخل، به فرم خوب خود برگردد و مصدومیتش را به کلی پشت سر بگذارد. ملی‌پوش آلمانی زنبورها اظهار دارد که صحبت‌های زیادی در مورد "ماندن در دورتموند" می‌شنود. سایت بوندسلیگا نوشت: در تابستان قبل با اینکه باشگاه بروسیا دورتموند اعلام کرده بود که قرارداد گوندوگان تمدید نمی‌شود و باشگاه‌هایی نظیر بارسلونا، منچستر یونایتد، یوونتوس و بایرن مونیخ به دنبال وی بودند، در انتها قرارداد خود را تا سال 2017 تمدید کرد. اما الان زمان آن رسیده است که این هافبک 25 ساله تصمیم خود را مبنی بر ماندن در وستفالن یا رفتن از این باشگاه مشخص کند.

تمدید قرارداد با دورتموند
تصمیم در مورد آینده‌ام گرفته خواهد شد ولی این مسئله بستگی به فاکتورهای مختلفی دارد. زمان همه چیز را مشخص می‌کند. ما چیزی برای پنهان کردن نداریم. چیزی که باید اعلام شود، در زمان مشخصش اعلام می‌شود.شما باید برای خود محدودیتی مشخص کنید و همچنین باید به احساسات خود برای تصمیم گیری اعتماد کنید، چنین کاری برای من بسیار مشکل است . ولی من به همه اطمینان می‌دهم که می‌خواهم از وضعیتی که فصل قبل پیش آمد، جلوگیری کنیم. از فوتبال کردن در اینجا لذت می‌برم، همه چیز عالی است مخصوصا کادر مربی‌گری جدید. افراد زیادی در مورد دورتموند صحبت می‌کنند ولی همانطور که قبلا گفتم، خواهیم دید چه اتفاقی خواهد افتاد.


پیشنهاد یوونتوس در ژانویه
نمی‌خواهم به این سوال جواب دهم، ولی از وقتی که من بازیکن بروسیا دورتموند بوده‌ام، نشان داده‌ام که همچنان این باشگاه در قلب من جای دارد و اهمیت زیادی برای آن قائلم.


قدرت بایرن مونیخ در سال‌های اخیر
بایرن بسیار با ثبات است. آن‌ها تیم بسیار بسیار خوبی دارند و سطح بسیار بالایی از فوتبال را در سال‌های اخیر به نمایش گذاشته‌اند. آن‌ها همچنان در سال‌های پیش رو، جدی‌ترین گزینه برای فتح بوندسلیگا می‌باشند.


شانس دورتموند برای کسب جام‌های بیشتر و اهمیت آن برای گوندوگان
من مجبور نیستم که هر سال جامی را بالای سر ببرم ولی آن‌ها لحظاتی است که می‌توانید بعد از پایان فوتبال‌تان، برگردید و به آن‌ها نگاه کنید. به خاطر همین شما فوتبال بازی می‌کنید و عاشق این ورزش هستید. جام‌ها همیشه یک هدف هستند، مخصوصا وقتی شما کیفیت لازم را در قالب یک تیم و همچنین در قالب یک بازیکن را داشته باشید. این یک وظیفه در راستای رسیدن به این هدف است.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-05 14:23:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر