فهرست
دلخوری فرانکفورتی‌ها از حاج‌صفی؛ مصاحبه‌ات حرفه‌ای نبود
دلخوری فرانکفورتی‌ها از حاج‌صفی؛ مصاحبه‌ات حرفه‌ای نبود

دلخوری فرانکفورتی‌ها از حاج‌صفی؛ مصاحبه‌ات حرفه‌ای نبود

آی اسپورت- احسان حاج‌صفی بازیکن ایرانی تیم اف‌اس‌وی فرانکفورت چند روز پیش مصاحبه‌ای را با یکی از خبرگزاری‌های داخلی انجام داد که البته صحبت‌های او برایش دردسرساز شد. حاج‌صفی معمولا بازیکنی است که بعد از رفتن به لیگ دسته دو آلمان خیلی کم مصاحبه می‌کند ولی آخرین مصاحبه او با یکی از خبرگزاری‌های ایرانی برایش مشکلاتی را درست کرد. ماجرا از این قرار است که حاج‌صفی در این مصاحبه با صراحت گفته بود که ماندن در فرانکفورت نهایت آرزویش نیست و به این تیم نیامده تا در لیگ دسته دوم آلمان ماندگار شود.
حاج‌صفی حتی به این موضوع اشاره کرده بود که می‌خواهد برای مدتی کوتاه در فرانکفورت بماند و هدفش جدایی از این تیم و رفتن به تیم‌های بزرگ‌تر است. این در حالی است که حاج‌صفی در ابتدای فصل قراردادی دوساله با این باشگاه آلمانی امضا کرد و طبق تعهدات این قرارداد باید فصل آینده هم در فرانکفورت بماند مگر اینکه طرفین برای قطع همکاری به توافق برسند.
حاج‌صفی به هیچ عنوان فکر نمی‌کرد که این مصاحبه برایش دردسرساز شود اما ظاهرا ترجمه آلمانی صحبت‌های این بازیکن ایرانی در چند سایت آلمانی منتشر شد و همین موضوع حاشیه‌های جدیدی را برای این بازیکن بی‌حاشیه به وجود آورد. توماس اورال سرمربی آلمانی فرانکفورت و همچنین مسئولان این باشگاه به شدت از حرف‌های حاج‌صفی ناراحت شدند و حتی این موضوع باعث شد تا سرمربی فرانکفورت موضع نسبتا تندی در مورد حرف‌های حاج‌صفی بگیرد. در یکی از جلسات تمرینی فرانکفورت اورال خطاب به حاج‌صفی گفته است: «به نظر می‌رسد اینجا تمرکز لازم را نداری و هنوز چندماه از حضور تو در فرانکفورت نمی‌گذرد که حرف از جدایی می‌زنی. تو باید اینجا به فکر موفقیت تیم باشی ولی حرف‌های تو ناامیدکننده بود. این اصلا حرفه‌ای نبود که بخواهی از جدایی صحبت کنی.»
با اینکه سرمربی فرانکفورت از حرف‌های حاج‌صفی ناراحت شده بود اما این بازیکن سعی کرد تا منظورش را به صورت واضح‌تری به توماس اورال برساند. حاج‌صفی به سرمربی تیمش گفت که او نهایت تلاشش را برای موفقیت فرانکفورت به کار خواهد گرفت و دوست دارد در این تیم پیشرفت کند و به تیم‌های بزرگ‌تر برود. به هر حال این موضوع پایان نسبتا خوشی را به همراه داشت ولی حاج‌صفی به شدت از آنهایی که این مصاحبه را به سایت‌های آلمانی دادند، ناراحت است.  این اتفاق در نوع خودش عجیب است.


منبع: همشهری

9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-05 15:32:47
نظر دهید
۱ نظر
عباس
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۴۴
همشهری تو فرانکفورت مخبر داره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر