فهرست
ونگر: هفته ی کابوس واری را پشت سر گذاشتیم
ونگر: هفته ی کابوس واری را پشت سر گذاشتیم

ونگر: هفته ی کابوس واری را پشت سر گذاشتیم

آی اسپورت- پس از تساوی دو تیم منچستر سیتی و آرسنال در ورزشگاه امارات، آرسن ونگر سرمربی آرسنال گفت احساس می کند تیمش به اندازه ی کافی برای برد در این بازی تلاش کرده است.

در این دیدار ابتدا میهمان با گل دقیقه ی 18 سیلوا پیش افتاد اما گل دقیقه ی 53 فلامینی بازی را به تساوی کشاند. حالا این تیم به فاصله ی شش هفته مانده به پایان رقابت های لیگ برتر با 5 امتیاز کم تر از چلسی صدرنشین در رده ی چهارم قرار دارد.

ونگر به خبرنگار اسکای اسپورتس گفت:«ما بازی را با اضطراب آغاز کردیم. من سیتی با اعتماد به نفس بیشتری نسبت به ما بازی کرد. به آرامی ما به ترسمان غلبه کردیم و در نیمه ی دوم فکر می کنم ما توانستیم کنترل بازی را در اختیار بگیریم و بازی را مساوی کنیم. بازی خوبی را از هر دوتیم شاهد بودیم.»

«مطمئن بودیم می توانیم پیروز میدان باشیم. ولی برای ما مهم بود که اشتباهی در خط دفاع انجام ندهیم.»

پس از باخت 0-6 برابر چلسی در ابتدای هفته ی گذشته و تساوی 2-2 برابر سوانسی در اواسط هفته ونگر بازی شاگردانش در برابر تیم پیگرینی را ستود:«چیزی که هفته ی گذشته بر ما گذشت مثل کابوس بود. دوست دارم تیمم را به خاطر واکنشی که امروز از خود نشان داد بستایم. امروز واکنش روانی ما عالی بود. این تیم، جایی عالی برای کار کردن است.»

 

     
آی اسپورت
2014-03-30 01:22:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر