فهرست
خلعتبری:مستحق شنیدن آن شعارها نبودم
خلعتبری:مستحق شنیدن آن شعارها نبودم

خلعتبری:مستحق شنیدن آن شعارها نبودم

آی اسپورت- محمدرضا خلعتبری که هنوز در فضای مجازی از جانب تعدادی از هواداران منتسب به تیم پرسپولیس مورد انتقاد قرار می گیرد در این مورد گفت:« برای خودم هم عجیب است چرا قبل از بازی با پرسپولیس اعلام می شد نمی توانند جلوی جو ایجاد شده درباره من را بگیرند. در طول مسابقه هم 130، 140 دقیقه علیه من شعار سرداده شد یعنی جدا از جریان 90 دقیقه ای بازی از زمان گرم کردن ما در زمین شعارها علیه من شروع شد.همانطور که گفتم از هواداران پرسپولیس گلایه ای ندارم.
مقصر افرادی هستند که احساسات آنها را علیه من جریحه دار کردند و جوی ساختن که در آن بدون علت مشخصی مورد اهانت قرار بگیرم. در حالی که همه یقین دارند مادامی که بازیکن پرسپولیس بودم با جان و دل برای موفقیت این تیم بازی کردم. اگر استحقاق تشویق شدن نداشتم مستحق شنیدن آن شعارها نبودم. حال اینکه پس از چند روز هنوز هم جو برای من بهتر نشده سوالی عجیب است.»
او درباره صحنه ای که مشغول جروبحث با حیدری داور دیدار پرسپولیس و سپاهان بود توضیح داد: چهره و شیوه صحبت کردنم این تصور را به وجود آورد که مشغول بحث با داور هستم. اما اینچنین نبود بلکه داشتم درباره اتفاق رخ داده و تکل خشنی که احتمال داشت مصدومیت شدیدی برایم رقم بزند به داور توضیح می دادم چون سروصدای داخل ورزشگاه زیاد بود با صدای بلند صحبت می کردم تا حیدری حرف هایم را بشنود و وقتی هم که بخواهید بلند صحبت کنید چهره ات حالت عصبی پیدا می کند و این تصور به وجود می آید که مشغول بحث هستی. من برای همه داوران احترام خاصی قائل هستم و جالب است بدانید از دوستان و اعضای خانواده ام نیز چند بار به من گفته اند موقعی که با داور صحبت می کنی انگار عصبانی به نظر می رسی در حالی که اینچنین نیست.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-05 21:00:09
نظر دهید
۱ نظر
برزو
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۵۰
تقصیر خودته، وقتی به لنگ گل میزنی باید گریه کنی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر