فهرست
وعده ویژه علیرضا : منتظر جهانبخش واقعی باشید
وعده ویژه علیرضا : منتظر جهانبخش واقعی باشید

وعده ویژه علیرضا : منتظر جهانبخش واقعی باشید

آی اسپورت - علیرضا جهانبخش دارد دوباره تبدیل به همان بازیکنی می شود که خبرنگاران هلندی عاشق سبک بازی اش بودند. علیرضا که فصل فوق العاده ای را در نایمخن پشت سر گذاشته بود بعد از پیوستن به آلکمار آنقدر مصدوم شد که نتوانست عملکرد خوبی در ترکیب تیم جدیدش داشته باشد. با این همه اعتقاد ویژه ای که کادر فنی آلکمار به بازیکن ایرانی شان داشتند باعث شده که جهانبخش دوباره به روزهای خوبش برگردد.
جهانبخش تا قبل از هفته هجدهم لیگ هلند، تنها در یک بازی موفق شده بود پاس گل دهد که آن هم مربوط به دیدار هفته سیزدهم مقابل هیرنوین می شد اما موتور علیرضا تازه از هفته 19 شروع شد. او جلوی فاینور پاس گل داد. کاری که در بازی هفته بعد مقابل اس سی کامبور هم موفق به انجام آن شد. ماجرای دیدار جهانبخش با تیم سابقش را هم که حتما می دانید دیگر. اینکه علیرضا جلوی نایمخن و در بازی هفته بیست و یکم موفق شد اولین گلش با پیراهن آلکمار را به ثمر برساند.
درخشش علیرضا در آخرین بازی آلکمار هم ادامه داشته و او در جام حذفی و بازی مقابل HHC پاس گل داده است. این موضوع باعث شده تا سایت طرفداران باشگاه آلکمار – azfanpage – سراغ یکی از بهترین های تیمشان طی چند هفته گذشته برود و با او در مورد درخشش صحبت کند. علیرضا به خبرنگار این سایت گفته:" از اینکه می توانم به مهاجمان تیمم پاس گل دهم بسیار خوشحالم. این وظیفه من به عنوان یک وینگر است و باید برای مهاجمان تیممان موقعیت گلزنی ایجاد کنیم. من توانایی های بیشتری دارم و قطعا می توانم بهتر از حالا برای آلکمار کار کنم. حالا به لحاظ بدنی کاملا آماده ام و امیدوارم که بتوانم همین روند را برای تیمم ادامه دهم"
سایت طرفداران آلکمار در لا به لای مصاحبه با علیرضا به این نکته اشاره کرده که وینگر ایرانی، اعتماد به نفس بسیار بالایی دارد. او البته از آمارش تا اینجای فصل راضی نیست به خصوص آنکه او پارسال در نایمخن نه تنها 13 گل برای تیمش زده بود بلکه 18 پاس گل هم داده بود. جهانبخش البته  توضیح می دهد که چرا در ابتدای فصل نتوانسته هواداران تیمش را راضی کند:" من مدت زیادی مصدوم بودم ضمن آنکه تازه به تیم جدیدم نقل مکان کرده بودم. نیم فصل اول برای من روزهای چندان خوبی نبود اما بعد از گذراندن یک اردوی بسیار خوب، حالا در بهترین وضعیت ممکن قرار دارم"
 

کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-02-06 09:05:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر