فهرست
فردا روزی خاص برای لوییس انریکه است
فردا روزی خاص برای لوییس انریکه است

فردا روزی خاص برای لوییس انریکه است

آی اسپورت - عصر یکشنبه بارسلونا در هفته‌ بیست و سوم لالیگا مهمان لوانته است. این دیدار برای لوییس انریکه، خاص است.  سرمربی بارسلونا در کنار 10 تایی‌ها باشگاه‌ قرار می‌گیرد. باوجود اینکه فصل گذشته پنج جام از 6 عنوان ممکن را فتح کردند و اکنون در وضعیت خوبی به سر می برند. سرمربی اسپانیایی شروع خوبی با این تیم نداشت و برخی‌ها خواستار برکناری او شدند اما او در نهایت رضایت همه را جلب کرد.
انریکه با لیونل مسی اختلافاتی داشت اما به مرور زمان، حل شد. او در دومین فصل حضورش در بارسلونا، 99 بازی روی نیمکت این تیم نشسته است. 79 پیروزی، 11 تساوی و 9 شکست در کارنامه او به ثبت رسیده است. بارسلونا در این دیدارها، 274 گل زده و 70 گل دریافت کرده است.
آمار انریکه از پپ گواردیولا، تیتو ویانووا و خراردو مارتینو بهتر است. بارسا تحت هدایت انریکه، 59 بازی در لیگ، 19 بازی در لیگ قهرمانان اروپا، 16 بازی در کوپا دل ری، دو بازی در جا‌م جها‌نی باشگاه‌ها و سوپر کاپ اسپانیا و یک بازی در سوپر جام اروپا مقابل سویا انجام داده است. سرمربی اسپانیایی در بازی فردا می‌تواند رکورد دیگری را به ثبت برساند. اگر مقابل لوانته شکست بخورند، می‌تواند 28 بازی بدون شکست را به ثبت برساند و به رکورد گواردیولا برسد. آخرین باخت این تیم برابر سویا در سوم سپتامبر 2015 بود. فردا روزی رسمی و خاص برای انریکه خواهد بود.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-06 11:21:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر