فهرست
ستاره واتفورد: خدا به من گفت پیشنهاد نجومی چین را رد کنم
ستاره واتفورد: خدا به من گفت پیشنهاد نجومی چین را رد کنم

ستاره واتفورد: خدا به من گفت پیشنهاد نجومی چین را رد کنم

آی اسپورت - یکی از ستاره‌های نوظور لیگ برتر از رد پیشنهاد نجومی یک تیم چینی خبر داد. اودیون ایگالو ستاره تیم واتفورد که امسال در کنار لسترسیتی یکی از شگفتی‌سازان لیگ برتر انگلیس بوده، یکی از چندین ستاره دنیای فوتبال است که از لیگ چین پیشنهاد دارد. این بازیکن که در این فصل ۱۴ گل برای تیمش زده، اخیرا قرارداد خود را ۵ سال دیگر تمدید کرد.  او درباره رد پیشنهاد یک تیم چینی به دیلی میل گفت: من درحال حاضر ۱۴ گل در بالاترین سطح فوتبال دنیا زده‌ام و می‌دانم که می‌توانم از این هم بهتر باشم، چرا باید پیشنهاد یک تیم چینی را قبول کنم. 
ایگالو درباره این پیشنهاد گفت: یکی از تیم‌های چینی به من پیشنهاد قراردادی ۱۰ میلیونی پوندی با حقوق هفتگی بیشتر از ۲۰۰ هزار پوند داد. پیشنهادشان آنقدر بالا بود که سه شب نمی‌توانستم بخوابم. بعضی از هم‌تیمی‌هایم می‌گفتند نباید این موقعیت را از دست بدهم. من دعا کردم و خدا به من گفت این پیشنهاد مناسبی نیست؛ می‌دانم که خدا با من صحبت می‌کنم. وقتی پیشنهادشان را رد کردم، پول بیشتری پیشنهاد دادند؛ حدود ۳۰۰ هزار پوند در هفته اما من به آن‌ها گفتم مشکل من پول نیست.
مهاجم واتفورد گفت: شاید اگر در پایان فصل بیشتر گل بزنم، قراردادشان را سه برابر کنند اما من می‌دانم فقط وقتی که زمان مناسبش برسد پیشنهاد این شکلی را قبول می‌کنم.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-06 11:55:07
نظر دهید

۱ نظر
برزو
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۴۵
اوج حرفه ای گری در بالاترین سطوح فوتبال...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر