فهرست
اینفوگراف: بازگشتِ رویاییِ فریزر فورستر
اینفوگراف: بازگشتِ رویاییِ فریزر فورستر

اینفوگراف: بازگشتِ رویاییِ فریزر فورستر

آی‌اسپورت – آرسنال در تساویِ بدونِ گلش مقابلِ ساوتهمپتون 22 شوت داشت. 11 تا از این 22 شوت درونِ چهارچوب بود که 10 تایش را فریزر فورستر مهار کرد و یکی را هم جیمز وارد پراوز از رویِ خط درآورد. تنها دروازه‌بانی که این فصل رکوردِ 10 سیو در یک بازی را داشته، جکِ باتلندِ استوک است، آن هم مقابلِ آرسنال. با این تفاوت که استوک نهایتا بازی را 3-0 باخت، اما فورستر از وقتی از دورانِ مصدومیتِ طولانی‎‌اش بازگشته، 4 کلین شیت در 4 بازی برایِ تیمِ رونالد کومن داشته است.
درصدِ سیوِ فورستر حالا بینِ تمامِ دروازه‌بان‌هایِ 5 لیگِ اولِ اروپا بالاترین است، بالاتر از کوین تراپ (85.1)، سمیر هندانویچ (83.2)، کلودیو براوو (82.8) و پتر چک (81). درسته که 4 بازی معیارِ خوبی برایِ مقایسه‌یِ دروازه‌بانِ سابقِ سلتیک با بهترین دروازه‌بان‌هایِ انگلیس و اروپا نیست، اما نمایشِ فورستر در این چهار بازی، برایِ بازیکنی تقریبا یک سال مصدوم بوده، فرایِ انتظار بود و ریتینگِ فوق‌العاده‌یِ 9.86 را از سویِ "هواسکورد" مقابلِ آرسنال را برایش ثبت کرد.
روی هاجسون جدا از اینکه برایِ خطِ حمله‌یِ تیمش در یورو گزینه‌هایِ بسیار جذابی به نامِ کین و واردی به عنوانِ جایگزینِ وین رونی دارد، خیالش از بابتِ دروازه‌اش هم راحت است. سالیانی بود که فوتبالِ انگلیس سه دروازه‌بانِ درجه یک مثلِ هارت، فورستر و باتلند نداشت.
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-06 11:59:59
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۵۹
باسلام.دیداراستوک سیتی-آرسنال 0-0مساوی شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر