فهرست
هشدار روزنامه سعودی درباره حملات تروریستی در ایران!
هشدار روزنامه سعودی درباره حملات تروریستی در ایران!

هشدار روزنامه سعودی درباره حملات تروریستی در ایران!

آی اسپورت - رسانه‌های عربستانی چند هفته‌ای است که با بر زبان آوردن سخنان بی منطق و واهی به انتقاد از باشگاه‌های ایرانی می‌پردازند و با وجود این که بازی‌های کشورهای همسایه در ایران برگزار می‌شود اما فضای موجود در ایران را مهیای بازی نمی‌دانند و اعلام کرده‌اند که حاضر نیستند در لیگ قهرمانان آسیا برابر نمایندگان ایران به میدان بروند.
 امروز توهمات سعودی‌ها با طرح ادعایی عجیب ادامه پیدا کرد. روزنامه الریاضیه عربستان در شماره امروز خود دست به ادعایی پوشالی زد و در ادامه پروژه ضد ایرانی هشدار داد که تیم‌های عربی باید مراقب حملات تروریستی در ایران باشند!
این روزنامه عربستانی نوشت: به باشگاه‌های عربی نسبت به اقدام‌های تروریستی در ایران هشدار داده شده است. نخستین باشگاه عربی که قرار است به ایران سفر کند الجیش قطر است که در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا باید در آبادان (گاف سایت سعودی چرا که این دیدار قرار است در تهران و در ورزشگاه آزادی برگزار شود) به مصاف نفت برود. همه کشورهای عربی چشم به این دیدار دوخته‌اند چرا که الجیش نخستین تیم عربی است که بعد از اتفاقات اخیر به تهران می‌رود تا با نماینده ایران بازی کند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-06 12:00:06
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر