فهرست
شب زنده داری آقای ستاره/ تفریحات طارمی در آستانه بازی با ذوب
شب زنده داری آقای ستاره/ تفریحات طارمی در آستانه بازی با ذوب

شب زنده داری آقای ستاره/ تفریحات طارمی در آستانه بازی با ذوب

آی اسپورت - مهدی طارمی در بازی با سپاهان شادابی همیشگی اش را نداشت. او روز چندان پر فروغی را هم سپری نکرد و با توپی که از چند قدمی دروازه بیرون زد رویای خیلی از هواداران را بر باد داد.طارمی پس از این بازی با انتقادهای زیادی روبرو شد.خیلی ها در صفحه شخصی اش در اینستاگرام الفاظ ناشایستی را برای مهاجم سرخپوشان به کار بردند و حتی برانکو هم در واکنش به اینکه چرا پرسپولیس نتوانست سپاهان را شکست بدهد گفت:«از طارمی بپرسید!»
مهدی یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر است و آقای گل فعلی لیگ.اما او پس از تعطیلات و وقفه ای که بین بازی ها افتاد طراوت همیشگی را ندارد.طارمی در اینستاگرامش هم از همه عذرخواهی کرد و وعده روزهای خوب در آینده ای نزدیک را داد اما به نظر نمی رسد روزهای  خوب با این روندی که طارمی پیش گرفته به زودی برگردد!
فوتبالیست ها باید طبق برنامه وعده های غذایی شان را بخورند و طبق برنامه استراحت کنند.اگر ساعتی،زمان خواب آنها تغییر کند بدون شک روی بدن آنها و روی عملکردشان در مسابقه تاثیر خواهد داشت.پرسپولیسی ها پس ازانجام بازی سنگین با سپاهان باید روز یک شنبه در فولاد شهر به مصاف ذوب آهن بروند.دیداری به مراتب سخت تر از بازی با سپاهان.نکته جالب اما اینجاست که کمتر از ۴۸ ساعت قبل از این بازی مهم طارمی ساعت ۲۲،۳۰ به همراه میلاد کی مرام در برج میلاد دیده می شود.او برای تماشای فیلم"امکان مینا"ساخته کمال تبریزی رفته بود.آن هم در هیاهوی این روزهای جشنواره فیلم فجر و فشار جمعیتی که می خواهند با ستاره ها عکس سلفی بگیرند.
طارمی بدون شک آن شب تا ساعت سی دقیقه بامداد در برج میلاد بوده و پس از فرار از حاشیه ها حتی اگر ساعت ۲ بامداد هم خوابیده باشد کمتر از ۴۰ ساعت برای ریکاوری،تنظیم خواب و ...زمان دارد.به این شرایط باید سفر به اصفهان و خستگی ناشی از آن را هم اضافه کرد.سرخپوشان روز یک شنبه ساعت ۱۴،۳۰ باید به مصاف ذوب آهن بروند و این در شرایطی است که مهاجم پرسپولیسی ها استراحت کافی را نداشته است.بدون شک سیستم خواب او به هم می ریزد و این در شرایطی است که در هفته های گذشته به خاطر حضور این بازیکن در جشن های مختلف هم انتقاد های زیادی از او شده است.
طارمی دو روز سخت را باید پشت سر بگذارد و با شرایطی که تا دیر وقت بیدار می ماند نمی تواند آمادگی کاملی در بازی با ذوب آهن داشته باشد مگر اینکه خلاف این ماجرا را ثابت کند که از لحاظ حرفه ای اتفاقی بعید است.

منبع: خبر آنلاین
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-06 14:03:46
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۰۸
طارمی از سلفی بدش میاد...خخخخخخخ
-
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۳۷
منبع این خبر سایت خبرآنلاینه . محض اطلاع باقی دوستان عرض کنم که این سایت و روزنامه مربوط به اون نزدیک دوهفته است ازهیچ حاشیه سازی ضد پرسپولیس و طارمی دریغ نکردن...
توخود بخوان حدیث مفصل از این مجمل
برزو
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۴۳
کاش استعداد پیام صادقیان و طارمی و امثالهم رو علیرضا جهانبخش داشت الان تو لالیگا داشت بازی میکرد، بعضیها قدر خودشونو نمیدونن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر