فهرست

نفت در انتظار قهرمانی نوروزی با درخشش هادی و رضا !

آی‌اسپورت-پایان لیگ برتر در دوره‌ی سیزدهم آن مصادف شده است با نوروز باستانی. رقابت‌های لیگ در گام سی‌ام خود در تاریخ 22 فروردین انجام خواهد شد و قهرمان خود را خواهد شناخت. در این میان به نظر تنها سه تیم شانس قهرمانی اصلی می‌باشند. نفت تهران نیز یکی از این مدعیان است که دارای دو مهاجم حائز اهمیت است، هادی نوروزی و البته رضا نوروزی.
هادی نوروزی، مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس است که در پنجره‌ی نقل و انتقالات نیم‌فصل از جمع سرخ‌پوشان راهی نفت شد و حالا انگیزه‌ی بسیاری دارد تا برای موفقیت نفت تهران در جبهه‌ی هجومی ارواح زرد بجنگد و با قهرمانی به همراه یحیی گل‌محمدی ارزش‌های خود را به تیمی که روزگاری حتی کاپیتان آن نیز بود، اثبات کند.  نوروزی که پس از پیوستن به جمع ارواح زرد موفق به زدن سه گل و البته ارسال یک پاس گل شد، از جمله مهم‌ترین ابزار یحیی در دو گام پایانی برار دو تیم گسترش فولاد تبریز و سپاهان اصفهان محسوب می‌گردد.
دیگر مهاجم نفت در مسیر کسب عنوان قهرمانی نوروزی، رضا نوروزی است. این مهاجم باتجربه که روزهای اوج او را با تیم فولاد خوزستان اهالی فوتبال به خوبی به یاد می‌آورند، این روزها با زدن یازده گل در رقابت‌های این فصل در کورس کسب عنوان آقای گلی است. جدا از این نوروزی که با مصدومیتی سخت فولاد خوزستان را ترک کرد، انگیزه‌های فراوانی دارد تا با قهرمانی و البته کسب عنوان آقای گلی بار دیگر نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد و برجستگی‌های خود را بار دیگر، اما این‌بار در جبهه‌ی مقابل به فوتبال خوزستان دیکته کند.


 
از بمب‌های انگیزه‌ی نوروزی نفت تهران که بگذریم، به چهره‌ی خوش‌فکر این تیم در رأس کادر فنی می‌رسیم، یحیی گل‌محمدی. یحیی که فصل گذشته با پرسپولیس بحران‌زده تقریبا خوب کار کرد و این تیم را تا دیدار پایانی جام حذفی نیز رساند، اما با بی‌مهری جای خود را به دائی داد، امیدوار است با تیمی که مهره‌های آن قابل‌قیاس با مهره‌های تیم دائی نیست، قهرمانی را به دست بیاورد . 
اما نکته‌ی اصلی در موفقیت نفت تهران عملکرد استقلال تهران برابر فولاد خوزستان و البته عملکرد گسترش فولاد تبریز حریف مشترک نفت تهران و فولاد خوزستان است. بی‌تردید استقلال حتی اگر چشم به قهرمانی نیز نداشته باشد، برای دفاع از ارزش‌های خود و کسب سهمیه‌ی آسیائی برابر فولاد از دل و جان مایه خواهد گذاشت و این همان فرصتی است که نفت می‌تواند به امید شکست استقلال تهران با صدر آشتی کند. بی‌شک یحیی گل‌محمدی امیدهای خود را پس از درخشش تیمش در ساق‌های هادی و رضا نوروزی می‌بیند.
     
آی اسپورت
2014-03-30 03:38:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر