فهرست
خلعتبری: راضی نیستم هواداران پرسپولیس محروم شوند/ فوتبال بدون هوادار لذتی ندارد
خلعتبری: راضی نیستم هواداران پرسپولیس محروم شوند/ فوتبال بدون هوادار لذتی ندارد

خلعتبری: راضی نیستم هواداران پرسپولیس محروم شوند/ فوتبال بدون هوادار لذتی ندارد

آی اسپورت- محمدرضا خلعتبری که در مقابل پرسپولیس به سیبل اول هواداران بدل شده بود، دو روز بعد از آن بازی حرف‌های جالبی به روزنامه همشهری زده است. او می‌گوید از شعارها ناراحت نیست و حتی پرسپولیسی‌ها را دوست دارد. بخوانید ببینید راست می‌گوید یا نه!


 
شما یک تراژدی را مقابل پرسپولیس پشت‌سر گذاشتید.
ما می‌توانستیم پرسپولیس را شکست دهیم و تا دقیقه80 و قبل از اینکه 10نفره شویم حقمان برد بود اما بعد از آن پرسپولیس یکی، دو موقعیت را به‌دست آورد. درهر صورت آنچه که اهمیت داشت این بود که هواداران به استادیوم آمدند و یک بازی خوب را شاهد بودند.
 

اما هواداران پرسپولیس علیه شما خیلی شعار دادند.
تماشاگر همین است و اگر هواداران نباشند فوتبال لذتی ندارد. من از شعار آنها ناراحت نشدم چراکه یک فصل برای پرسپولیس بازی کردم و یادم نرفته در هر بازی 90دقیقه آنها من را تشویق می‌کردند.
 

در بازی رفت، تو به پرسپولیس گل زدی و شادی عجیبی داشتی در صورتی ‌که جهانبخش با آلکمار به نایمخن، تیم سابقش گل زد و شادی نکرد.
هرکس عقیده شخصی خودش را دارد. من زمانی با همین پرسپولیس به سپاهان گل زدم و شادی کردم یا با تیم‌ سپاهان به ذوب‌آهن گل زدم و بازهم شادی کردم گرچه تیم‌های سابقم بودند.
 

هواداران سپاهان هم در بازی رفت خیلی به بنگر فحاشی کردند.
این کار نباید انجام شود، فحاشی خوب نیست. شاید منِ بازیکن ایرادی داشته باشم اما خانواده‌ام چه گناهی کرده‌اند؟
 

سپاهان را در نیم‌فصل دوم چطور می‌بینی؟
من خیلی امیدوارم با بازیکنانی که در نیم‌فصل به تیم آمده‌اند و تاکتیک‌های فنی آقای اشتیماچ، دوباره بتوانیم به جمع مدعیان اضافه شویم. الان هم بازی با پرسپولیس را فراموش کرده‌ایم و به فکر مسابقات بعدی خود در لیگ هستیم تا بتوانیم به آنچه که مستحق هستیم برسیم.


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-06 14:16:43
نظر دهید

۱ نظر
10-10-10
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۳۴
کلاً آدم قدرنشناس و حرمت شکنی هستی.حرمت نگه داشتن منافاتی با حرفه ای گری ندارد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر