فهرست
کریمی: باید 3تا به پرسپولیس می‌زدیم و کار را تمام می‌کردیم
کریمی: باید 3تا به پرسپولیس می‌زدیم و کار را تمام می‌کردیم

کریمی: باید 3تا به پرسپولیس می‌زدیم و کار را تمام می‌کردیم

آی اسپورت- علی کریمی، هافبک ملی‌پوش تیم سپاهان در بازی این تیم مقابل پرسپولیس به دلیل حضور کارلوس کی‌روش در ورزشگاه از انگیزه‌های فراوانی برخوردار بود.
به نقل از همشهری ورزشی، این بازیکن از افسوس‌هایش به خاطر از دست رفتن 3امتیاز می‌گوید: «باید در همان نیمه اول 3گل به پرسپولیس می‌زدیم و کار را تمام می‌کردیم اما افسوس فرصت‌ها از دست رفت. حتی در نیمه دوم هم می‌شود گفت که بازی متعادلی بود و فقط در 10دقیقه پایانی که ما ده نفره شدیم، پرسپولیس توانست کمی روی دروازه ما فشار آورد. در هر صورت مهره‌های خوبی در نیم‌فصل به تیم سپاهان اضافه شده‌ و بازیکنان برزیلی هم مجوز بازی گرفته‌اند و همه این مسائل باعث شده قدرتمان افزایش یابد. به امید خدا بتوانیم امتیازاتی که در نیم‌فصل از دست دادیم را جبران کنیم و دوباره به کورس  قهرمانی برگردیم.»
این ملی‌پوش تیم سپاهان با اشاره به حضور کارلوس کی‌روش در ورزشگاه در هنگام بازی با پرسپولیس بیان داشت: «مطمئنا به خاطر حضور سرمربی تیم ملی، بازیکنی مثل من که در گذشته هم به تیم ملی دعوت شدم، انگیزه‌اش بیشتر می‌شود و قطعا سعی می‌کنم که بهترین بازی‌ام را انجام دهم. در بازی با پرسپولیس هم در حضور آقای کی‌روش سعی کردم بهترین بازی‌ام را ارائه بدهم. درکل امیدوارم توانسته باشم هم برای تیمم مثمر‌ثمر باشم و هم انتظارات کی‌روش را برآورده کنم.»9411
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-06 14:24:03
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۳۸
آره باید سه تاهم به قطر و ژاپن میزدی شما
-
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۳۷
بخواب بابا با اون بازیت!تا همین جا هم رسیدی به خاطر اسمته که جلب توجه می کنه
-
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۵۰
خودت تنهایی میخواستی سه تا بزنی یا با بقیه؟
-
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۵۳
اونی که گفته بخاطر اسمشه معلوم نبست از کجا میسوزه خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر