فهرست
مظلومی: بازی سختی در پیش داریم
مظلومی: بازی سختی در پیش داریم

مظلومی: بازی سختی در پیش داریم

آی‌اسپورت- صحبت‌های پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال اهواز را می‌خوانید.


احساس می کنم بازی سختی در پیش داریم
خیلی‌ها پیش‌بینی می‌کنند ما بازی بسیار ساده‌ای را داریم اما احساس می‌کنم بازی اصلا آسانی نداریم.تیم حریف خیلی با انگیزه است و ما باید با تیمی بازی کنیم که خوب می‌جنگد. ما شناخت لازم را از حریف داریم و به خوبی آنها را آنالیز کردیم و امیدوارم بتوانیم از نقاط ضعف آنها استفاده کنیم. استقلال اهواز تیم همنام ما است و برای آنها احترام خاصی قائل هستیم.


بازیکن جدید می‌خواهیم به شرط اینکه تست بدهد
در نیم‌فصل دوم کار ما بسیار سخت‌تر از نیم فصل اول است و هر بازی برای ما حکم فینال را دارد. درخواست ما از باشگاه این بوده که یک بازیکن جذب کنیم که هنوز پرونده آن بسته نشده است. متأسفانه بازیکنانی که میخواهند به تیم اضافه شوند خواهان دادن تست نیستند. ما چون در گذشته از این مسئله لطمه خوردیم نمی‌خواهیم این تجربه را تکرار کنیم. دنبال بازیکنی هستیم که چند جلسه با ما تمرین و بازی کند و سپس او را جذب کنیم.در ضمن بازیکنان فعلی تیم خیلی تلاش کردند که جا دارد از آنها تشکر کنیم. اگر موفق به جذب بازیکن جدید نشدیم با همین نفرات که تا به الان باعث موفقیت تیم هم شدند کارمان را ادامه می‌‌دهیم.

شرایط بازی با ذوب آهن قابل پیش‌بینی بود
من در نشست خبری هم گفتم که این موضوع دلیل داشت. ما با تیمی بازی می‌کردیم که مالکیت توپ را به خوبی در اختیار داشت و ما هم در شرایط سخت بدنسازی بودیم. بازی در ارتفاع اصفهان بسیار سخت است و من هم از نتیجه راضی هستم چون با یکی از رقبای‌مان بازی کردیم اما فکر می‌کنم بعد از 40 روزی که بازی کردم این نوع بازی قابل پیش‌بینی بود. در مجموع از تلاش بازیکنانم خیلی راضی هستم.

رحمتی از عمد اخطار نگرفت
باید از رحمتی تشکر کنم که یک ماه و نیم شبانه‌روز زحمت کشید تا به مسابقه با ذوب آهن برسد. حیف شد که رحمتی در بازی فردا نیست هر چند ما یک گلر دیگر به نام طالب‌لو داریم. بیشتر صحبت‌ها پس از بازی به این موضوع ارتباط داشت که رحمتی عمدا اخطار گرفته است ولی اگر شما دقت کنید دوکارت زرد قبلی رحمتی هم روی همین اتفاقات در پرونده او ثبت شده بود. چرا دوستان آن زمان روی این موضوع زوم نکردند؟

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-06 14:47:53
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر