فهرست
استقلال اهواز، تیم محبوب گلزنان: فرصت ویژه جابر، سجاد و امید
استقلال اهواز، تیم محبوب گلزنان: فرصت ویژه جابر، سجاد و امید

استقلال اهواز، تیم محبوب گلزنان: فرصت ویژه جابر، سجاد و امید

آی اسپورت - استقلال اهواز به عنوان قعرنشین، بدترین خط حمله و بدترین خط دفاع لیگ، این فصل 10 گل بیشتر از پدیده، دومین خط دفاع ضعیف لیگ برتر خورده است. بازی با چنین تیمی، برای مدعیان گلزنی یک فرصت ویژه محسوب می‌شود. حسن بیت‌سعید و مهرداد محمدی، هر کدام در بازی رفت دو گل به استقلال اهواز زدند و مهدی طارمی با وجود خراب کردن موقعیت‌های فراوان، یک بار دروازه این تیم را باز کرد. علی‌محمدی دیگر مدعی آقای گلی که در بازی رفت موفق نشده بود به استقلال اهواز گل بزند، در بازی برگشت زننده یک گل از سه گل تیمش بود.
جابر انصاری، سجاد شهباززاده و امید ابراهیمی، سه گلزن برتر استقلال هر کدام با پنج گل در تعقیب 4 گلزن برتر لیگ هستند. هیچکدام از آن‌ها، در بازی رفت نتوانستند دروازه استقلال اهواز را باز کنند و ابراهیمی یک پنالتی را هم از دست داد. بازی فردا، فرصت ویژه‌ای برای اضافه شدن آن‌ها به کورس آقای گلی خواهد بود. بازی مقابل مهربان‌ترین مدافعان لیگ، که این فصل دل همه گلزنان حریف را بدست آورده‌اند.
در حال حاضر طارمی با 11 گل صدرنشین جدول گلزنان است، بیت سعید با 8 گل در رده دوم قرار دارد و مهرداد محمدی و جلال‌الدین علی محمدی هم هر کدام 6 گل زده‌اند.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-02-06 14:45:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر